RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Śmiertelny wypadek na S7. Droga w kierunku Krakowa zablokowana

Wypadek na S7 (fot. Shutterstock)
Wypadek na S7 (fot. Shutterstock)

Jedna osoba zginęła, a druga trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło w czwartek po południu na S7 w okolicy Radomia. Ofiarą jest 49-latni kierowca volvo. Droga S7 w stronę Krakowa jest zablokowana.

Mężczyzna miał pomóc w przejeździe ciężarówki, zginął pod jej kołami

W Juliankach (Łódzkie) pod kołami ciężarówki MAN zginął 63-letni mężczyzna, który na prośbę kierowcy miał pomóc w przejeździe pojazdu przez...

zobacz więcej

Jak poinformowała podkom. Aleksandra Calik z zespołu prasowego mazowieckiej komendy policji, wypadek wydarzył się przed godz. 16 w rejonie węzła Sławno, na drodze S7 w kierunku Krakowa.

– 49-letni kierowca volvo z nieustalonych przyczyn uderzył w barierę energochłonną i poniósł śmierć na miejscu. Jego pasażerka z obrażeniami ciała została odwieziona do szpitala – przekazała podkom. Calik.

Dodała, że w miejscu wypadku wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. – Podjęto czynności ratunkowe, jednak mężczyzny nie udało się uratować – powiedziała policjantka.

Jezdnia w kierunku Krakowa jest zablokowana. Wprowadzono objazdy przez Radom starą dk 7. Ruch w stronę Warszawy odbywa się normalnie.

Według policji utrudnienia mogą potrwać około trzech godzin. – Policjanci będą się jednak starali jak najszybciej puścić ruch w stronę Krakowa przynajmniej jednym pasem – zapewniła Calik.

Czytaj także: Wypadek w Zembrzycach. Samochód wjechał w pociąg

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej