RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

TVP Info notuje wzrost o blisko 93 proc. Ranking najbardziej opiniotwórczych mediów

Ranking najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce (IMM) – sierpień 2021 (fot. PAP/Wojciech Olkuśnik)
Ranking najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce (IMM) – sierpień 2021 (fot. PAP/Wojciech Olkuśnik)

Kanał informacyjny Telewizji Polskiej awansował o osiem miejsc w rankingu najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce, przygotowanym przez Instytut Monitorowania Mediów (IMM). TVP Info w sierpniu 2021 roku odnotowała wzrost cytowań o blisko 93 proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca.

Aplikacja mobilna TVP Info najchętniej ściągana. Konkurencja w tyle

Aplikacja mobilna TVP Info zdystansowała konkurencję pod względem liczby pobrań, jeżeli chodzi o telewizyjne kanały informacyjne w Polsce. Z danych...

zobacz więcej

Liderem rankingu została Wirtualna Polska, przed Onetem i dziennikiem „Rzeczpospolita”. Największy wzrost, aż o osiem pozycji, odnotowała stacja TVP Info, plasując się w najnowszym rankingu na 7. pozycji.

TVP Info w górę w rankingu opiniotwórczych mediów w Polsce


W sierpniu 2021 roku materiały kanału informacyjnego TVP miały 1813 „cytowań” w innych mediach, wobec 933 cytowań w lipcu; to wzrost o prawie 93 proc.

Autorzy badania wskazują, że jednym z najczęściej cytowanych wywiadów TVP Info była rozmowa z Andrzejem Dudą, w której prezydent komentował m.in. nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji oraz kontrowersje związane z koncesją dla TVN24. Zobacz także: Ranking popularności mediów na Twitterze. Portal tvp.info na czele stawki

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej