RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Holandia w szoku. Opiekunka molestowała co najmniej siedem dziewczynek

Opiekunce udowodniono czyny lubieżne w stosunku do co najmniej siedmiu dzieci (fot. Shutterstock)
Opiekunce udowodniono czyny lubieżne w stosunku do co najmniej siedmiu dzieci (fot. Shutterstock)

W Holandii aresztowano 52-letnią kobietę, która molestowała seksualnie dzieci w wieku od jednego do sześciu lat. Opiekunce udowodniono czyny lubieżne w stosunku do co najmniej siedmiorga dzieci.

Noblista odurzył i uwiódł dziecko? Bob Dylan oskarżany o molestowanie

W połowie sierpnia do sądu trafił pozew przeciwko Bobowi Dylanowi, w którym pojawiły się zarzuty o molestowanie seksualne. Muzyk miał się go...

zobacz więcej

Mieszkanka jednej z miejscowości w prowincji Limburgia na południu kraju została zatrzymana przez policję w czerwcu br. Sprawa wyszła na jaw dzięki nagraniom z monitoringu, na których widać, jak kobieta seksualnie napastowała jedną z dziewczynek. Rodzice dziecka natychmiast powiadomili policję.

W domu 52-latki znaleziono nagrania dowodzące, że ofiar było więcej. Z informacji prokuratury wynika, że kobieta miała się dopuścić czynów lubieżnych w stosunku do co najmniej siedmiu dziewczynek w wieku od roku do sześciu lat.

Jak poinformował portal RTL Nieuws, razem z nią aresztowano 58-letniego mężczyznę, któremu również postawiono zarzut pedofilii.

– Rodzice byli zszokowani informacją o zatrzymaniu opiekunki – powiedziała portalowi rzeczniczka prokuratury Janine Kramer.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej