RAPORT

Pogarda

Prezydent spotkał się z organizatorami Marszu dla Życia i Rodziny

XVI Narodowy Marsz Życia i Rodziny zorganizowany został w niedzielę w Warszawie (fot. M.Borawski/KPRP)
XVI Narodowy Marsz Życia i Rodziny zorganizowany został w niedzielę w Warszawie (fot. M.Borawski/KPRP)

Najnowsze

Popularne

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w niedzielę z organizatorami Marszu dla Życia i Rodziny – poinformowała prezydencka kancelaria na stronie internetowej.

„Nie można doprowadzić do sytuacji, gdy rolnik będzie czuł się ciemiężony”

Prezydent Andrzej Duda był gościem w programie „Tydzień”. W wywiadzie udzielonym Telewizji Polskiej, mówił m.in. o równym rozwoju Polski....

zobacz więcej

XVI Narodowy Marsz Życia i Rodziny zorganizowany został w niedzielę w Warszawie.  W tym roku jego uczestnicy idą pod hasłem „Tato – bądź, prowadź, chroń”. Marsz jest m.in. dziękczynieniem za beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego.

Uczestniczy w nim też  Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak.  – To wy jesteście teraz obrońcami dzieci, tysiącami Rzeczników Praw Dziecka – powiedział do zgromadzonych ludzi w Warszawie. Zaapelował także do ojców, żeby „byli, prowadzili i chronili”. 


W tym roku – z uwagi na obostrzenia spowodowane pandemią COVID-19 – nie odbędą się marsze  w ponad 140 polskich miastach, ale jeden w stolicy – Narodowy Marsz Życia i Rodziny. Marsz zakończy się mszą św. o godz. 13.00 w kościele pw. Świętego Krzyża przy ul. Krakowskie Przedmieście 3.Twoje INFO - kontakt z TVP INFO
  

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej