RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Tragedia w „białym miasteczku”. Wiemy, co mężczyzna napisał w pożegnalnym liście

Polska Agencja Prasowa dotarła do zdjęcia listu mężczyzny, który w sobotę dokonał samookaleczenia i zmarł w „białym miasteczku 2.0” w Warszawie.

Nie żyje mężczyzna, który okaleczył się w „białym miasteczku”. Zostawił list pożegnalny

Starszy mężczyzna dokonał samookaleczenia na terenie „białego miasteczka” przed KPRM w Warszawie, gdzie odbywa się protest medyków. Po...

zobacz więcej

W odręcznie napisanym liście widnieje data 18.09.2021 r., miejscowość, numer egzemplarza – 1. „Oddałem życie jako protest przeciwko strajkowi służby zdrowia (bo jest polityczny przeciw Polsce PiS)!” - czytamy w liście.

Został on podpisany imieniem i nazwiskiem, pada w nim także data urodzenia mężczyzny.

Jak informowaliśmy mężczyzna dokonał samookaleczenia na terenie „białego miasteczka” przed KPRM w Warszawie, gdzie odbywa się protest medyków. Zmarły mężczyzna to były wojskowy. Poza listem policja znalazła przy nim dwie sztuki broni.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę podczas konferencji prasowej komitetu protestacyjno-strajkowego w Warszawie, na terenie „białym miasteczku 2.0” przy al. Ujazdowskich około godziny 10.20.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do samookaleczenia mężczyzny w wieku około 70 lat. Z obrażeniami twarzy został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł – przekazał podkom. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji . – Nie była to osoba związana z protestem – dodaje policjant.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej