RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Bójka na Krupówkach. Są pierwsze zatrzymania

Według nieoficjalnych informacji policja zatrzymała sześć osób (fot. arch.PAP/G.Momot, zdjęcie ilustracyjne)
Według nieoficjalnych informacji policja zatrzymała sześć osób (fot. arch.PAP/G.Momot, zdjęcie ilustracyjne)

Są pierwsze zatrzymania po bójce na Krupówkach w Zakopanem, w wyniku której zmarł ciężko pobity 25-latek – informuje RMF FM. Według nieoficjalnych ustaleń w wielkopolskim Kaliszu zatrzymano sześć osób.

Tragedia w Poznaniu. Nie żyje dziecko, które wypadło z okna

Nie żyje 2,5-letnie dziecko, które wypadło z okna drugiego piętra jednej z kamienic przy ul. Gwarnej w Poznaniu. Dziecko trafiło do szpitala w...

zobacz więcej

Do dramatycznych wydarzeń doszło w nocy z soboty na niedzielę w Zakopanem. Według relacji policji ok. godz. 2.00 na skrzyżowaniu Krupówek i ul. Kościuszki napastnicy zaatakowali uczestników wieczoru kawalerskiego. Wywiązała się bijatyka, w wyniku której ucierpiał 25-latek z powiatu bocheńskiego, który przyjechał pod Tatry z przyjaciółmi. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Napastnicy uciekli. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Prokuratura Rejonowa w Zakopanem prowadzi śledztwo w tej sprawie.

CZYTAJ TAKŻE: Nocna bójka na Krupówkach. 25-latek ciężko ranny

Od niedzieli policja prowadziła poszukiwania osób biorących udział w zajściu. Kluczowa była analiza monitoringu i przesłuchania świadków. W piątek – według nieoficjalnych informacji – w wielkopolskim Kaliszu zatrzymano sześć osób. Na razie nikt nie usłyszał zarzutów.

Za pobicie, którego następstwem jest śmierć człowieka, grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej