RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Potrąciła dziecko na pasach. Zapytała, czy wszystko w porządku i odjechała

Potrącenie dziecka na przejściu dla pieszych (fot. arch.PAP/Darek Delmanowicz, zdjęcie ilustracyjne)
Potrącenie dziecka na przejściu dla pieszych (fot. arch.PAP/Darek Delmanowicz, zdjęcie ilustracyjne)

Zaskakujące zachowanie kobiety, która potrąciła dzziewczynkę na przejśćiu dla pieszych w Myślenicach (woj. małopolskie). Miała ona otworzyć drzwi i zapytać dziecko, czy wszystko w porządku, a następnie odjechać. Sprawę bada policja.

Chciał uprowadzić dziewczynkę z placu zabaw. Reakcja ojca była błyskawiczna

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który próbował uprowadzić pięcioletnią dziewczynkę z jednego z placów zabaw w Katowicach. Dzięki ojcu dziecka,...

zobacz więcej

Sytacja miała miejsce w piątek kilka minut po godz. 8 na przejściu dla pieszych przez ul. Kniaziewicza w Myślenicach. Jak podadje „Gazeta Krakowska”, doszło do potrącenia dziecka.

Według wstępnych informacji dziewczynce nic groźnego się nie stało. Kierująca samochodem tuż po potrąceniu miała otworzyć drzwi i zapytać dziecko, czy wszystko w porządku. Następnie się oddaliła.

Potrącona dziewczynka, kiedy dotarła do szkoły, zaczęła uskarżać się na ból. Powiedziała nauczycielce, co się stało, a ta zawiadomiła policję. Funcjonariusze ustalili, że za kierownicą auta siedziała mieszkanka gminy Myślenice. Została wezwana i przesłuchana w sprawie.

Czytaj także: Opatów. Samochód wbił się w drzewo. Jechali nim uczniowie do szkoły

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej