RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Opatów. Samochód wbił się w drzewo. Jechali nim uczniowie do szkoły

Wypadek z udziałem uczniów jadących do szkoły (fot. PAP/Lech Muszyński, zdjęcie ilustracyjne)
Wypadek z udziałem uczniów jadących do szkoły (fot. PAP/Lech Muszyński, zdjęcie ilustracyjne)

Tragiczny wypadek w Opatowie (woj. świętokrzyskie). Samochód, którym podróżowali uczniowie do szkoły, wypadł z drogi, a następnie wbił się w drzewo. W wyniku zderzenia na miejscu zginął 18-latek. Jego kolega i koleżanka zostali natomiast ranni.

Tragedia w Poznaniu. Nie żyje dziecko, które wypadło z okna

Nie żyje 2,5-letnie dziecko, które wypadło z okna drugiego piętra jednej z kamienic przy ul. Gwarnej w Poznaniu. Dziecko trafiło do szpitala w...

zobacz więcej

Do wypadku doszło w piątek rano na ulicy Świętokrzyskiej w Opatowie. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. „Przy użyciu sprzętu hydraulicznego strażacy wykonali dostęp do osób znajdujących się w samochodzie – powiedział Sylwester Kochanowicz, komendant powiatowy państwowej straży pożarnej w Opatowie cytowany przez „Dziennik Zachodni”.

„Samochodem marki Audi jechało do szkoły troje młodych ludzi: 18-letni kierowca, jego rówieśnica i 15-letni chłopiec, cała trójka z powiatu opatowskiego” – powiedziała z kolei Katarzyna Czesna-Wójcik, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Opatowie.

Niestety w wyniku zderzenia na miejscu zginął 18-letni kierowca. 18-letnia dziewczyna 15-latek zostali z kolei przetransportowani do szpitala.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratury.

Czytaj także: Pociąg potrącił kobietę przechodzącą przez tory

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej