RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Pociąg potrącił kobietę przechodzącą przez tory

W miejscu wypadku wystąpiły utrudnienia w ruchu kolejowym (fot. PAP/Darek Delmanowicz)
W miejscu wypadku wystąpiły utrudnienia w ruchu kolejowym (fot. PAP/Darek Delmanowicz)

Pociąg Intercity relacji Lublin – Łódź Fabryczna potrącił kobietę przechodzącą przez tory w miejscowości Nadwiślanka. Poszkodowana została zabrana do szpitala, w miejscu wypadku występują utrudnienia w ruchu kolejowym.

Leżał nieprzytomny w mieszkaniu. Na pomoc ruszyli policjanci

Policjanci z żarskiej komendy (woj. lubuskie) pomogli seniorowi, który zasłabł w swoim mieszkaniu. Udzielili mu pomocy przedmedycznej, a przybyli...

zobacz więcej

Jak poinformował w czwartek starszy aspirant Radosław Żmuda, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rykach, do zdarzenia w miejscowości Nadwiślanka (woj. lubelskie) doszło w czwartek około godziny 13.00. Kobieta przechodziła przez tory w niedozwolonym miejscu i została potrącona przez pociąg IC relacji Lublin – Łódź Fabryczna.

– Poszkodowana została zabrana karetką do szpitala. Obecnie na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza, która ustala przyczynę wypadku – powiedział Żmuda.

Jeden tor został zamknięty. W miejscu wypadku pracowały zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Ryk, Ochotniczej Straży Pożarnej z Dęblina-Masowa i Ochotniczej Straży Pożarnej ze Stężycy, policja i Straż Ochrony Kolei.

Zobacz także: Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej