RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Wypadek w Radzyniu Podlaskim; droga zablokowana w obu kierunkach

Pięć osób trafiło do szpitala (fot. Shutterstock)
Pięć osób trafiło do szpitala (fot. Shutterstock)

Pięć osób trafiło do szpitala z obrażeniami doznanymi w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 19 w Radzyniu Podlaskim (Lubelskie) – poinformowała policja. Droga jest zablokowana w obu kierunkach; policja kieruje ruch objazdem.

Tragiczny wypadek w woj. lubelskim. Nie żyją trzy osoby

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku w pobliżu miejscowości Łukówiec pod Kockiem, na drodze krajowej nr 19 (Lubelskie). Trzy osoby zginęły a jedna...

zobacz więcej

Jak poinformowała w komunikacie GDDKiA, pięć osób ucierpiało w wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym, do którego doszło około godz. 18.15. Wypadek wydarzył się na skrzyżowaniu dk 19 i dk 63 w Radzyniu Podlaskim.

– Kierująca pojazdem osobowym marki Opel najprawdopodobniej nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi ciężarowemu Volvo. Oplem podróżowało pięć osób, cała piątka została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia są trzeźwi – poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim asp. Piotr Mucha.

Odcinek dk 19 jest zamknięty w obu kierunkach. – Policja kieruje ruch objazdem przez Radzyń Podlaski ulicami: Warszawska, Kardynała Wyszyńskiego, Kleeberga – poinformowała w komunikacie GDDKiA.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej