RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Wypadek pod Rawą Mazowiecką. Trzy osoby zginęły na miejscu

Trzy osoby poniosły śmierć na miejscu w zderzeniu busa z samochodem ciężarowym na drodze wojewódzkiej nr 707 pod Rawą Mazowiecką (Łódzkie). Dwie kolejne osoby zostały ranne.

„Kierowca wypadł z drogi, ściął kilka drzew”. Śmiertelny wypadek pod Mikołajkami

Droga nr 643 prowadząca z Mikołajek do Giżycka ( woj. warmińsko-mazurskie) jest zablokowana. Doszło tam do tragicznego wypadku samochodowego....

zobacz więcej

Jak przekazał oficer prasowy komendanta wojewódzkiego straży pożarnej w Łodzi mł. bryg. Jędrzej Pawlak, do wypadku doszło w środę po godz. 14 na dw 707 w okolicach miejscowości Niemgłowy w gminie Cielądz w powiecie rawskim.

Z nieustalonych jeszcze przyczyn, na skrzyżowaniu z inną lokalną trasą doszło do zderzenia busa z tirem z naczepą. W wypadku trzy osoby zginęły na miejscu. Ich tożsamość jest jeszcze ustalana. Dwie kolejne osoby – jeden z pasażerów auta dostawczego i kierowca ciężarówki – zostały ranne.

Droga była całkowicie zablokowana. Na miejscu pracowały służby ratunkowe, w tym cztery zastępy straży pożarnej, dwie karetki pogotowia oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i policja.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej