RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Amerykański tygodnik opublikował swoją listę. Meghan i Harry obok Britney Spears

siążę Harry i Meghan Markle wśród 100 najbardziej wpływowych osób (fot. Chris Jackson/Getty Images)
siążę Harry i Meghan Markle wśród 100 najbardziej wpływowych osób (fot. Chris Jackson/Getty Images)

Jak co roku, amerykański tygodnik „Time” opublikował listę 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Tym razem wśród wyróżnionych znaleźli się księżna i książę Sussex. Mało tego, trafili na okładkę specjalnego numeru tego czasopisma.

Dzieci Kate i Williama nie używają w szkole nazwiska. Posługują się pseudonimem

George i Charlotte, najstarsze dzieci księżnej Kate i księcia Williama, wróciły już po wakacjach do szkoły. Choć noszą arystokratyczne tytuły,...

zobacz więcej

„Przystąpienie do działania nie jest łatwą decyzją dla młodego księcia i księżnej, którzy mają szczęście, bo są dobrze urodzeni, mają talent i sławę. O wiele łatwiej byłoby im cieszyć się tym, co mają i siedzieć cicho. Ale Meghan i Harry postępują inaczej” – tak o Meghan i Harry'm na łamach „Time’a" pisze hiszpański szef kuchni, Jose Andres, który jest twórcą organizacji World Central Kitchen, zapewniającej wyżywienie potrzebującym na całym świecie. Książęca para współpracuje z nim na płaszczyźnie charytatywnej.

„Zamieniają współczucie w konkretne działania poprzez swoją fundację Archewell. Dają głos tym, którzy nie byli słyszani za pośrednictwem produkcji medialnych. Wspólnie z partnerami non-profit podejmują ryzyko, aby pomóc społecznościom, które są w potrzebie - oferują wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego czarnoskórym kobietom i dziewczętom w USA oraz walczą o to, by osoby dotknięte klęskami żywiołowymi w Indiach i na Karaibach nie cierpiały głodu” – podkreśla Andres.

Meghan i Harry na liście „Time’a” znaleźli się w kategorii „Ikony”. W tej sekcji, obok nich uplasowały się też m.in. japońska tenisistka Naomi Osaka i piosenkarka Britney Spears.

Czytaj także: Meghan i Harry nie chcą więcej dzieci. Dostali nagrodę za dbanie o środowisko

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej