RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Lewandowski ujawnił, jak długo jeszcze będzie grać

Robert Lewandowski bardzo chwali współpracę z nowym trenerem Bayernu Monachium (fot.  Adria Puig/Anadolu Agency via Getty Images)
Robert Lewandowski bardzo chwali współpracę z nowym trenerem Bayernu Monachium (fot. Adria Puig/Anadolu Agency via Getty Images)

Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie Robert Lewandowski zapowiedział, że chce zawodowo grać w futbol jeszcze co najmniej cztery lata. Bardzo chwali sobie także współpracę z nowym trenerem Bayernu Monachium Julianem Nagelsmannem.

Stuhr straszy rzekomą nietolerancją Polaków. Mocna odpowiedź Klepackiej

Aktor Maciej Stuhr zarzucił polskim kibicom nietolerancję oraz rasizm podczas meczu z Anglią na Stadionie Narodowym. Odpowiedziała mu windsurferka...

zobacz więcej

– Komunikacja między szkoleniowcem a drużyną jest bardzo dobra. Julian ma konkretne pomysły, plan, taktykę. Nie ma znaczenia, że jest tylko rok ode mnie starszy. Najważniejsze, że umie przekonać do siebie drużynę i wspólnie idziemy w tym samym kierunku – powiedział 33-letni napastnik w wywiadzie dla „Sport Bild”.

„Czuję się tak dobrze jak nigdy wcześniej”


Lewandowski zaznaczył też, że nie jest zmęczony, wręcz przeciwnie – fizycznie czuje się tak dobrze jak nigdy wcześniej. – Jestem o tym przekonany, że mogę grać na wysokim poziomie jeszcze co najmniej cztery lata. I dopiero potem zobaczę, co będzie dalej z moją karierą i jak długo ona jeszcze potrwa. W tej chwili nie złożę żadnych deklaracji – podkreślił.

Zobacz także: Dwa gole Lewandowskiego w meczu z Barceloną

Lewandowski strzelił we wtorek dwie bramki w Lidze Mistrzów w meczu grupowym z Barceloną (3:0). Jest też liderem klasyfikacji strzelców w Bundeslidze. Po czterech kolejkach ma sześć trafień.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej