RAPORT

Rosja gotowa do inwazji na Ukrainę

Nocna bójka na Krupówkach. 25-latek ciężko ranny

Napastnicy uciekli, są poszukiwani przez policję (fot. PAP/Grzegorz Momot; zdjęcie ilustracyjne)
Napastnicy uciekli, są poszukiwani przez policję (fot. PAP/Grzegorz Momot; zdjęcie ilustracyjne)

W nocy z soboty na niedzielę na zakopiańskich Krupówkach doszło do bijatyki, podczas której ciężko ranny został 25-latek. Sprawców pobicia szuka policja – poinformował rzecznik zakopiańskiej policji Roman Wieczorek.

Śmierć 29-latka z Wrocławia. Policja ujawnia nagranie z interwencji [WIDEO]

Policja odpiera zarzuty dotyczące interwencji we Wrocławiu, po której zmarł 29-letni mężczyzna. Rodzina zmarłego oskarżyła funkcjonariuszy o...

zobacz więcej

Grupę osób zaatakowali nieznani mężczyźni około godz. 2.00 na skrzyżowaniu Krupówek i ul. Kościuszki. Jak relacjonuje rzecznik, wywiązała się bijatyka, w wyniku której 25-latek z powiatu nowotarskiego, najprawdopodobniej po uderzeniu w głowę, stracił przytomność. Napastnicy uciekli.

Pierwsi na miejscu pojawili się policjanci, którzy podjęli akcję ratowania życia poszkodowanego.

– Ranny mężczyzna przez chwilę nie dawał oznak życia. Po chwili reanimację przejęli ratownicy z zakopiańskiego pogotowia. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Medycy określają jego stan jako poważny – zagrażający życiu. Niezwłocznie policyjne patrole prowadziły poszukiwania sprawców, a śledczy wykonali oględziny miejsca zdarzenia – powiedział Wieczorek.

Policja o zdarzeniu powiadomiła prokuraturę. Przesłuchiwani są świadkowie zdarzenia.

Całe zajście nagrały kamery monitoringu, które zabezpieczyła policja.


Słoneczny weekend przyciągnął do Zakopanego i w Tatry prawdziwe tłumy turystów. Podczas minionej nocy zakopiańscy policjanci interweniowali ponad 50 razy – byli wzywani głównie do awantur i zakłócania spokoju.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej