RAPORT

Pogarda

Potężna wpadka Szymona Hołowni. „Pan kłamie dla poklasku?”

Szymon Hołownia, lider Polski 2050 (fot. Artur Widak/NurPhoto via Getty Images)
Szymon Hołownia, lider Polski 2050 (fot. Artur Widak/NurPhoto via Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Szymon Hołownia pochwalił się, że jego nową aplikację ściągnął z sieci m.in. wiceszef MSWiA Maciej Wąsik z PiS. „Co ściągnąłem? Za jakie grzechy?” – zdementował szybko polityk partii rządzącej. Przy okazji wiceminister spraw wewnętrznych zaznaczył, że próba ujawniania cudzych danych w ten sposób jest nieodpowiedzialna.

Donald Tusk zdradził, co o Nord Stream 2 mówiła mu Angela Merkel

– Tak, ja wiem, że jest to złe dla Unii Europejskiej – miała powiedzieć Donaldowi Tuskowi kanclerz Niemiec Angela Merkel. Jak przyznał polityk PO,...

zobacz więcej

Szymon Hołownia zaliczył ostatnio potężną wpadkę. Przed kongresem jego partii ogłaszał w mediach, że gościem imprezy będzie ktoś wyjątkowy. Dziennikarze spekulowali m.in. o byłym prezydencie USA Baracku Obamie lub jego małżonce Michelle Obamie. Ostatecznie okazało się, że chodzi jedynie o nową aplikację Polski 2050.

Teraz w rozmowie z Polsat News Hołownia przekonywał, że aplikacja cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Zobacz także:   Ujawniono majątek Szymona Hołowni. Kwoty robią wrażenie

„Zauważyliśmy, że ściągnięcia Jaśminy dokonał wiceminister Maciej Wąsik i Krzysztof Bosak. Nie wiemy, czy to na pewno oni, ale to sprawdzimy. To pokazuje, że nasza aplikacja budzi prawdziwe zainteresowanie – stwierdził Hołownia.

Opozycja planuje sabotaż w Sejmie. Wąsik: Stają w obronie interesów Łukaszenki

Prezydent Andrzej Duda spotkał się z szefami MSWiA, MON i MSZ. Zdaniem mediów już dzień później podpisze on rozporządzenie o stanie wyjątkowym i...

zobacz więcej

Nie od dziś wiadomo, że pobranie z sieci zdjęcia wiceministra i wpisanie w puste pola na imię i nazwisko danych znanej osoby, nie jest wielkim problemem. Właśnie do takiej sytuacji mogło dojść i tym razem.

Zobacz także:   Kongres Polski 2050. Szymon Hołownia zaprezentował „Jaśminę”

„Co ściągnąłem? Za jakie grzechy? Nigdy w życiu! Niezły kabareciarz z tego Szymona Hołowni” – napisał w sieci Maciej Wąsik.

„Ale tak na marginesie, na jakiej podstawie prawnej ujawnia pan informacje, kto ściągnął aplikacje? Jest pan administratorem tych danych? Co z ochroną danych? Czy po prostu pan kłamie dla poklasku?” – zapytał wiceminister.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej