RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Pijany i bez ubrania. Nagi prokurator na spacerze w Świdnicy

Prokuratorem zajmie się rzecznik dyscyplinarny (fot. Shutterstock/Lenti Hill)
Prokuratorem zajmie się rzecznik dyscyplinarny (fot. Shutterstock/Lenti Hill)

Nagi mężczyzna spacerował w czwartek po ulicach Świdnicy. Okazało się, że jest to prokurator pracujący w jednej z jednostek rejonowych okręgu świdnickiego. W związku z tym zdarzeniem Prokurator Okręgowy w Świdnicy skieruje wniosek o wszczęcie wobec mężczyzny postępowania dyscyplinarnego.

Pijany sędzia leżał na ulicy w Lublinie. „Miał opuszczone spodnie i bieliznę”

W centrum Lublina kompletnie pijany sędzia z opuszczonymi spodniami i bielizną leżał na chodniku – informuje portal lublin112.pl. Na miejscu...

zobacz więcej

O sprawie jako pierwszy poinformował portal swidnica24.pl. Według portalu nagi mężczyzna chodził po osiedlu Zarzecze w Świdnicy; widziany był na kilku ulicach, a także w jednym ze sklepów. O sytuacji powiadomiona została Komenda Powiatowa Policji. Jak się okazało, mężczyzna był pijany.

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Świdnicy Tomasz Orepuk potwierdził w rozmowie z PAP, że mężczyzna to prokurator pracujący w jednej z jednostek okręgu świdnickiego.

– Uzyskaliśmy materiały dotyczące tego zdarzenia z policji. Po ich uzyskaniu Prokurator Okręgowy w Świdnicy sporządził wniosek do rzecznika dyscyplinarnego przy Prokuratorze Generalnym o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec tego prokuratora – przekazał rzecznik. Dodał, że zdarzenie miało miejsce, gdy mężczyzna przebywał na urlopie.

Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej