DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

1 nowa wiadomość

Polacy grają do końca. Gol w doliczonym czasie na wagę remisu z Anglikami [RELACJA]

Stawką meczu były punkty eliminacji mistrzostw świata (fot. PAP/Piotr Nowak)

Polacy grają do końca! Damian Szymański strzałem w doliczonym czasie gry dał Polsce remis w meczu eliminacji mistrzostw świata z Anglikami. Wcześniej dla rywali trafił Harry Kane.

Nie musisz odswieżać strony.
Relacja live odświeża się automatycznie.
22:41 08.09.2021
Gol w doliczonym czasie gry daje Polakom remis w spotkaniu z Anglią. Ten wynik oznacza, że Biało-Czerwoni praktycznie stracili szanse na zajęcia pierwszego miejsca w grupie.

22:39 08.09.2021
90. minuta

Remis!!!!!

W doliczonym czasie gry. Wprowadzony chwilę wcześniej Szymański kończy bardzo ładną akcję Polaków.
22:36 08.09.2021
89. minuta

Długa piłka do Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji zdołał opanować piłkę, strzelił zza pola karnego. Metr nad poprzeczką.
22:29 08.09.2021
81. minuta

Ależ błąd Pickforda. Bramkarz Anglików nabił Świderskiego, jednak tuż przed linią bramką zdołał złapać piłkę. Gol dla Polaków był o włos.
22:18 08.09.2021
73. minuta

Anglia prowadzi 1:0. Kane przejął bezpańską piłkę i strzelił z 25 metrów. Piłka dostała jeszcze bocznej rotacji i wpadła do bramki Wojciecha Szczęsnego.
71. minuta

Lewandowski pomknął z piłką i zdecydował się na strzał z ponad 25 metrów. Pewna interwencja Pickforda.
22:12 08.09.2021
66. minuta

Samotna szarża Puchacza zakończona strzałem. Niecelnym.
22:09 08.09.2021
63. minuta

Pierwsza zmiana w reprezentacji Polski. Schodzi Buksa, a w jego miejsce na boisku pojawia się Świderski.
22:02 08.09.2021
62. minuta

Piłka po zamieszaniu w naszym polu karnym trafiła w słupek. Wcześniej okazało się, że był spalony.
21:58 08.09.2021
49. minuta

Świetna interwencja naszego stopera. Bednarek w efektowny sposób uprzedził Kane'a
21:53 08.09.2021
48. minuta

Najgroźniejsza jak na razie akcja Anglików. Szczęśliwie uderzenie Grealisha wzdłuż naszej bramki nie znalazło adresata.
21:51 08.09.2021
46. minuta

Początek drugiej połowy. Obie drużyny rozpoczynają bez zmian.
21:48 08.09.2021
W przerwie meczu doszło do przepychanki pomiędzy piłkarzami obu drużyn. Sędzia postanowił ukarać żółtymi kartkami m.in. Glika.
(fot. Eddie Keogh - The FA/The FA via Getty Images)
21:32 08.09.2021
45. minuta

Anglicy zepchnęli nas do obrony w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Po raz pierwszy interweniować musiał Szczęsny, który przytomnie wybił dośrodkowanie Shawa.
21:26 08.09.2021
42. minuta

Jak na razie bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Biało-Czerwonych.
21:17 08.09.2021
34. minuta

Dobra centra Puchacza, ale czyhającego na piłkę Buksę uprzedza Maguire. Okres dobrej gry Polaków.
21:15 08.09.2021
28. minuta

Najlepsza akcja Polaków. Lewandowski przedzierał się pod bramkę Anglików, udało mu się oddać strzał, który wyłapał Pickford.
21:13 08.09.2021
27. minuta

Glik w efektowny sposób zastopował Grealisha.
21:06 08.09.2021
22. minuta

Spóźniony Puchacz i Glik, ale na szczęście Kane nie oddaje strzału na bramkę Szczęsnego.
21:02 08.09.2021
18. minuta

Dalekie podanie do Buksy, które w ostatniej chwili przeciął Maguire.
(fot. PAP/Piotr Nowak)
21:00 08.09.2021
14. minuta

Pierwszy celny strzał Polaków. Uderzenie z ostrego kąta łatwo padło łupem Pickforda.
20:54 08.09.2021
13. minuta

Mecz toczy się w środku boiska. Polacy nie oddali inicjatywy rywalom, ale oba zespoły mają problemy z wymianą kilku podań.
20:52 08.09.2021
7. minuta

Pierwszy rzut rożny dla Polaków. Jóźwiak gra po ziemi, piłkę zgrywa Lewandowski, ale nikt z Biało-Czerwonych nie jest w stanie kopnąć w stronę bramki.
20:47 08.09.2021
3. minuta.

Sporo gry w środku pola. Polacy po przechwycie starają się szybko przejść do ataku, ale jak na razie Biało-Czerwonym brakuje dokładności.
20:46 08.09.2021
Zaczęli Polacy.
20:45 08.09.2021
A to jedenastka Garetha Southgate'a.
20:43 08.09.2021
Na taki skład zdecydował się dziś Paulo Sousa.
58 tysięcy kibiców odśpiewało już Mazurka Dąbrowskiego. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.
20:41 08.09.2021
Nasi dzisiejsi rywale także odnieśli dwa zwycięstwa, pokonując po 4:0 Andorę i Węgrów.
20:40 08.09.2021
Dla Polaków to trzeci mecz podczas wrześniowej części eliminacji mistrzostw świata. Biało-Czerwoni pokonali Albanię 4:1 i rozgromili San Marino, zwyciężając 7:1.