RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Holyfield na ringu, Trump za mikrofonem. Wielka walka w Atlantic City

Donald Trump i Evander Holyfield podczas walki Mike'a Tysona w 1988 roku (fot. Jeffrey Asher/ Getty Images)
Donald Trump i Evander Holyfield podczas walki Mike'a Tysona w 1988 roku (fot. Jeffrey Asher/ Getty Images)

Były prezydent Donald Trump wraz z synem Donaldem jr. będzie komentował na żywo walkę bokserską niemal 59-letniego Evandera Holyfielda z byłym mistrzem MMA Vitorem Belfortem – podała we wtorek telewizja ESPN. Walka wypada w rocznicę zamachów 11 września.

Holyfield i Tyson znów razem w ringu? „Czekam na decyzję Mike’a”

Walka Mike’a Tysona z Eveanderem Holyfieldem coraz bliżej. To, że rozmowy między oboma pięściarzami toczą się w najlepsze, potwierdził sam...

zobacz więcej

– Uwielbiam wielkich bokserów i wielkie walki. Cieszę się, że będę mógł zobaczyć ją w sobotnią noc i dzielić się moimi myślami pod ringiem – oznajmił Trump.

Komentarz byłego prezydenta i jego syna Donalda juniora będzie dostępny dla widzów, którzy wykupią transmisję w systemie pay-per-view za 50 dolarów.

Trump w przeszłości wielokrotnie gościł walki bokserskie w swoich kasynach i hotelach w Atlantic City w latach 80. i 90. przed ich bankructwem. Już podczas swojej prezydentury był widzem jednej z gal mieszanych sztuk walki organizacji UFC.

W pojedynku komentowanym przez Trumpa legenda boksu Evander Holyfield, który w październiku skończy 59 lat, zmierzy się w swojej pierwszej walce od ponad 2011 r. z 44-letnim byłym mistrzem UFC, Brazylijczykiem Vitorem Belfortem. Pierwotnie Brazylijczyk miał walczyć z innym słynnym bokserem, 48-letnim Oscarem de la Hoyą, jednak były mistrz musiał zrezygnować z walki z powodu infekcji koronawirusem.

Według telewizji CBS, udział w gali bokserskiej jest jedynym, jak dotąd, zaplanowanym wydarzeniem z udziałem Trumpa w 20. rocznicę zamachów 11 września. George W. Bush ma tego dnia odwiedzić Shanksville w Pensylwanii, miejsce upadku jednego z samolotów porwanych przez zamachowców. Barack Obama odwiedzi pomnik poświęcony ofiarom w Nowym Jorku, zaś prezydent Joe Biden odwiedzi wszystkie trzy miejsca. 

Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej