RAPORT

Tusk kontra Tusk

Zdenerwowany Elvis strzelał do telewizorów. Była żona o porywczości króla rock'n'rolla

Priscilla i Elvis Presleyowie (fot. Getty Images)
Priscilla i Elvis Presleyowie (fot. Getty Images)

Priscilla Presley przyznała w wywiadzie, że jednym z wyzwań, które niosło życie razem z królem rock'n'rolla, była jego duża porywczość. Zdarzało mu się, że w furii np. strzelał z pistoletu do telewizora.

Do tej pory sprzedano ponad miliard jego płyt. 40 lat temu zmarł Elvis Presley

Mija 40 lat od śmierci Elvisa Presleya. Do Memphis, gdzie znajduje się grób Króla Rock and Rolla przybywają dziesiątki tysiące jego fanów. W Polsce...

zobacz więcej

Priscilla była żoną Elvisa Presleya od 1967 do 1973 r. Doczekali się razem córki – Lisy Marie. Rozwiedli się na cztery lata przed śmiercią piosenkarza. Po rozstaniu utrzymywali dobre stosunki.

W wywiadzie, który ukazał się właśnie na łamach tygodnika „People”, Priscilla uchyliła rąbka tajemnicy na temat ich relacji. Z tej publikacji dowiadujemy się m.in., że Elvis Presley bywał furiatem. „Jeśli zobaczył w telewizji kogoś, kogo nie lubił, wyciągnął pistolet i strzelał z niego. Następnie prosił swojego tatusia, by załatwił kolejny telewizor” – wspomina.

Choć gwiazdor z telewizorami obchodził się brutalnie, to jednak miał do nich dużą słabość. Odbiornik stał w prawie każdym pomieszczeniu w jego posiadłości Graceland w Memphis. Miał nawet specjalny pokój telewizyjny, w którym rzędem obok siebie stały trzy odbiorniki. Jednocześnie potrafił na nich oglądać trzy stacje telewizyjne – CBS, NBC, ABC.

Zobacz także: Ponad 1,3 mln dolarów zapłacił anonimowy kolekcjoner za gitarę Elvisa Presleya


Problematyczna dla Priscilli była też wielka obsesja innych kobiet na punkcie piosenkarza. „Kobiety ciągnęły do niego, więc martwiłam się, kiedy wychodził gdzieś sam. Najchętniej nie spuszczałabym go z oka, nawet jak szedł umyć zęby” – zwierzyła się była towarzyszka życiowa króla rock'n'rolla. „Uwielbiałam zajmować się Elvisem, rozpieszczać go, karmić” – przyznała. Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej