RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Oświadczenie Beaty K.: „Przepraszam wszystkich. Wiem, że was zawiodłam”

Badanie alkomatem wykazało dwa promile alkoholu w organizmie piosenkarki (fot. Forum)
Badanie alkomatem wykazało dwa promile alkoholu w organizmie piosenkarki (fot. Forum)

Wokalistka zespołu BAJM, która w 1 września prowadziła samochód, mając 2 promile alkoholu w organizmie, dziś przeprosiła swoich fanów za to co zrobiła. W krótkim oświadczeniu opublikowanym na Instagramie wokalistka zapewniła, że żałuje i wstydzi się tego, co zrobiła i jest gotowa ponieść konsekwencje.

Coca-Cola o zatrzymaniu Beaty K. „Potępiamy jazdę po alkoholu”

Gwiazda polskiej sceny muzycznej Beata K. była jedną z ambasadorek kampanii Coca–Coli. Teraz firma odniosła się do informacji policji o zatrzymaniu...

zobacz więcej

„Bardzo się tego wstydzę”


„Kochani. Przepraszam wszystkich. Wiem, że was zawiodłam. Z całego serca żałuję tego, co się wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa. Beata” – czytamy w oświadczeniu, które pojawiło się na oficjalnym profilu instagramowym wokalistki późnym w czwartek.

Wokalistka miała prowadzić swoje BMW al. Niepodległości od Piaseczna w kierunku Mokotowa pod wpływem alkoholu.

61-latka została przebadana alkomatem. Jak poinformowała policja, badanie wykazało dwa promile alkoholu w organizmie. Kobiecie zostało zabrane prawo jazdy, a samochód został przekazany osobie wskazanej. Po zatrzymaniu Beata P. została zwolniona do domu. W czwartek po godzinie 11 kobieta zgłosiła się na policję, została przesłuchana. – Usłyszała zarzuty prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości – mówi nam rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy. Za ten czyn grozi jej do dwóch lat więzienia.

Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej