RAPORT

Wojna na Ukrainie

Piosenkarka Beata K. usłyszała zarzuty

Grozi jej do dwóch lat więzienia (fot. PAP/Wojciech Olkuśnik)
Grozi jej do dwóch lat więzienia (fot. PAP/Wojciech Olkuśnik)

Piosenkarka Beata P. (znana jako Beata K.) usłyszała zarzuty prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu – potwierdził portal tvp.info. Kobieta przyznała się do winy, odmówiła składania wyjaśnień.

Znana wokalistka Beata K. zatrzymana

Policja zatrzymała 61-letnią kobietę, która prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. W organizmie miała 2 promile. Zatrzymana to Beata P. (znana...

zobacz więcej

W środę wieczorem na warszawskim Mokotowie policjanci zatrzymali 61-letnią kobietę prowadzącą samochód. Kobieta prowadząc BMW jechała al. Niepodległości od Piaseczna w kierunku Mokotowa.

61-letnia wokalistka zespołu Bajm miała jechać od krawężnika do krawężnika „zygzakiem”. Zauważył to jeden z kierowców; powiadomił policję i zablokował P. jazdę na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Batorego.

61-latka została przebadana alkomatem. Jak poinformowała policja, badanie wykazało dwa promile alkoholu w organizmie. Kobiecie zostało zabrane prawo jazdy, a samochód został przekazany osobie wskazanej.

Po zatrzymaniu Beata P. została zwolniona do domu. W czwartek po godzinie 11 kobieta zgłosiła się na policję, została przesłuchana.

– Usłyszała zarzuty prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości – mówi nam rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy. Za ten czyn grozi jej do dwóch lat więzienia.

Kobieta przyznała się do zarzutów, odmówiła jednak składania wyjaśnień. Po wszystkim opuściła komisariat. O dalszym jej losie będzie decydował prokurator i sąd.

Beata P. to współzałożycielka oraz wokalistka zespołu Bajm.

Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej