RAPORT

Wojna na Ukrainie

Znana wokalistka Beata K. zatrzymana

Została zwolniona do domu (fot. PAP/Sławomir Mielnik)
Została zwolniona do domu (fot. PAP/Sławomir Mielnik)

Policja zatrzymała 61-letnią kobietę, która prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. W organizmie miała 2 promile. Zatrzymana to Beata P. (znana jako Beata K.), współzałożycielka oraz wokalistka zespołu Bajm.

Sędzia prowadził po pijanemu. Po zatrzymaniu awanturował się z policjantami

We wsi na Opolszczyźnie policja zatrzymała kierowcę, który jechał zygzakiem. Kiedy wysiadł, funkcjonariusze od razu wyczuli od niego wyraźną woń...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem na warszawskim Mokotowie. Beata P. prowadziła swoje BMW. Jechała al. Niepodległości od Piaseczna w kierunku Mokotowa.

Według nieoficjalnych informacji 61-letnia wokalistka zespołu Bajm jechała od krawężnika do krawężnika „zygzakiem”. Zauważył to jeden z kierowców; powiadomił policję i zablokował P. jazdę na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Batorego.

Jak poinformował rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy, 61-latka została przebadana alkomatem. – Badanie wykazało dwa promile alkoholu w organizmie – podał policjant. – Kobiecie zostało zabrane prawo jazdy, a samochód został przekazany osobie wskazanej – podkreślił podkomisarz.

Po zatrzymaniu Beata P. została zwolniona do domu. 61-latka ma się zgłosić w czwartek na policję, gdzie ma usłyszeć zarzuty prowadzenia w stanie nietrzeźwości. Za ten czyn może grozić do dwóch lat więzienia.

Beata P. to współzałożycielka oraz wokalistka zespołu Bajm.

Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej