RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Zwłoki nastolatek na polanie pod Warszawą. Nowe informacje

Na ciała natknął się przypadkowy spacerowicz (fot. Shutterstock)
Na ciała natknął się przypadkowy spacerowicz (fot. Shutterstock)

Dwie nastolatki zostały odnalezione martwe nieopodal lasu w Dobczynie pod Warszawą. Prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie. Biegli przeprowadzili już sekcję zwłok, znana jest przyczyna zgonów.

Warszawa. Kierowca miejskiego autobusu prowadził po amfetaminie

W połowie sierpnia na warszawskiej Białołęce policjanci zatrzymali kierowcę miejskiego autobusu. Okazało się, że 43-latek był pod wpływem...

zobacz więcej

Poszukiwania dwóch 13-latek z Warszawy rozpoczęto w nocy z poniedziałku na wtorek. Trwały do rana. We wtorek przed godz. 9 przypadkowy spacerowicz natknął się na ciała dziewczynek nieopodal lasku w Dobczynie.

Na miejsce przybyła policja i prokurator. Zwłoki zabezpieczono do sekcji. Badanie odbyło się w środę o godz. 8.

Jak poinformowała w rozmowie z portalem tvp.info rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga prok. Katarzyna Skrzeczkowska, biegli wstępnie jako przyczynę śmierci obu dziewczynek wskazali powieszenie. – Nie stwierdzono udziału osób trzecich – dodaje.

Prokurator Skrzeczkowska zaznacza, że prowadzone jest śledztwo, które ma wskazać, jaki był motyw śmierci; czy ktokolwiek namówił lub doprowadził ofiary do śmierci. Śledczy zlecili też badanie toksykologiczne, czy zmarłe były pod wpływem środków odurzających.

Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej