RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Szokujące zachowanie kierowcy opla. Teraz szukają rowerzystek [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

Nieodpowiedziany kierowca opla został bez prawa jazdy. 18-latek w miejscowości Smogorzów (woj. świętokrzyskie), wyprzedzając na przejściu dla pieszych inny samochód, omal nie potrącił dwóch młodych rowerzystek. Teraz policja poszukuje nastoletnich dziewczyn, które również zachowały się nieprawidłowo.

Przerażające nagranie. Nastolatka potrącona na przejściu dla pieszych [WIDEO]

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na przejściu dla pieszych w Gliwicach. Policja pokazała nagranie z kamer monitoringu, na którym widać, jak...

zobacz więcej

Nieodpowiedzialny kierowca stracił prawo jazdy. Policja dotarła do niego, dzięki nagraniu z kamerki samochodowej.

O włos od tragedii na pasach


Do zdarzenia doszło 21 sierpnia w miejscowości Smogorzów, w gminie Stopnica na drodze krajowej nr 73. Na nagraniu udostępnionym we wtorek przez świętokrzyską policję widać, jak dziewczynki powoli wjeżdżają na przejście, gdy nagle zza przepuszczającego je samochodu, z dużą prędkością wyjeżdża osobowy opel.

Tylko dzięki temu, że rowerzystki szybko się zatrzymały, nie doszło do potrącenia. Kierowca odjechał, ale dzięki nagraniu z wideorejestratora policjantom udało się do niego dotrzeć. – Kierowca został przesłuchany w Komendzie Powiatowej Policji w Busku-Zdroju. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy. O dalszym losie kierowcy i jego uprawnień do kierowania zadecyduje sąd – poinformował we wtorek oficer prasowy buskiej policji.

Kumulacja drogowej niekompetencji


Kierowcą okazał się 18-latek, który uprawnienia zdobył zaledwie dwa miesiące temu.

Teraz policja ustala dane rowerzystek, które również zachowały się nieprawidłowo. Zamiast przeprowadzić rowery przez przejście dla pieszych, próbowały przez nie przejechać.

Zobacz także: Pieszy dosłownie otarł się o śmierć, kierowca po narkotykach wjechał na chodnik [WIDEO]

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej