RAPORT

Pogarda

Balcerowicz na imprezie Trzaskowskiego proponuje pręgierz dla dziennikarzy TVP [WIDEO]

Leszek Balcerowicz na Campusie Polska Przyszłości Rafała Trzaskowskiego (fot.  YouTube/Campus Polska Przyszłości)
Leszek Balcerowicz na Campusie Polska Przyszłości Rafała Trzaskowskiego (fot. YouTube/Campus Polska Przyszłości)

Najnowsze

Popularne

Leszek Balcerowicz w wystąpieniu na Campusie Polska Przyszłości w Olsztynie zaproponował młodzieży zrobienie pręgierza dla dziennikarzy Telewizji Polskiej. – Zróbcie internetowy pręgierz, tak jest o wiele łatwiej – zachęcał. Nawołującą do publicznego linczu wypowiedź byłego wicepremiera internauci komentują: Miał być Campus Przyszłości, a jest powrót do średniowiecza.

Kolejny polityk PO chce „piłować Kościół”. Pęk ostro: Stalinowskie metody

Były członek PZPR i obecny senator Platformy Marek Borowski ocenił, że Kościół katolicki w Polsce ma przywileje, więc „jest co piłować”. „Prymas...

zobacz więcej

Balcerowicz na imprezie Rafała Trzaskowskiego mówił o „autorytarnej transformacji”, jaka jego zdaniem zachodzi w Polsce. Przypomniał o tym, że sam opublikował „listę prokuratorów Ziobry” i do podobnych metod zachęcał uczestników campusu.

Balcerowicz: Zróbcie internetowy pręgierz


– Dlaczego tylu ludzi się oburza, że haniebna propaganda nadawana jest przez dziennikarzy w „Wiadomościach”, a nie ma w internecie ich narastającej listy tych pseudodziennikarzy z imionami, nazwiskami i wizerunkami? – pytał Leszek Balcerowicz.

Zachęcał więc, by taką listę przygotowano na wzór pręgierza (pręgierz to słup stojący przeważnie przed ratuszem średniowiecznych miast, służący do wymierzania kar).

– Zróbcie internetowy pręgierz. To jest o wiele łatwiej – radził. Jego zdaniem „to musi dotyczyć także innych kategorii osób, które gwałcą uczciwość”. Zobacz takze: Fajna ta Polska Przyszłości, taka sprzed 2015 [OPINIA] Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej