RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Makabra w Żaganiu. 10-latek przed sądem przebił szyję metalowym prętem

Sąd Rejonowy w Żaganiu, przed którym doszło do tragedii (fot. Google Maps)
Sąd Rejonowy w Żaganiu, przed którym doszło do tragedii (fot. Google Maps)

Do tragicznego zdarzenia doszło przy ul. Szprotawskiej w Żaganiu. Dziesięciolatek nadział się szyją na metalowe ogrodzenie tamtejszego Sądu Rejonowego.

Przerażające nagranie. Nastolatka potrącona na przejściu dla pieszych [WIDEO]

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na przejściu dla pieszych w Gliwicach. Policja pokazała nagranie z kamer monitoringu, na którym widać, jak...

zobacz więcej

Do tragicznego zdarzenia doszło przy ul. Szprotawskiej w Żaganiu. Dziesięciolatek nadział się szyją na metalowe ogrodzenie sądu rejonowego.

Jak podaje portal GazetaLubuska.pl, wypadek miał miejsce w niedzielę 29 sierpnia. Chłopiec spacerując po betonowym murku ogrodzenia w pewnym momencie ześlizgnął się – tak nieszczęśliwie, że szyją nadział się na wbite w murek pręty.

Policja: Nieszczęśliwy wypadek


Na miejsce wezwano policję, a chwilę później po dziecko przyleciał śmigłowiec LPR. 10-latek został przetransportowany do szpitala w Zielonej Górze. Zdarzenie zakwalifikowano jako nieszczęśliwy wypadek.

– Obecnie dziecko przebywa na oddziale chirurgii i urologii dziecięcej. Chłopiec jest już po zabiegu, a lekarze określają jego stan jako dobry – mówi Sylwia Malcher-Nowak, rzeczniczka prasowa Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze, cytowana przez portal.

Choć na miejscu wypadku było dużo krwi, dziecko miało dużo szczęścia – metalowy pręt ominął tętnicę szyjną.

Zobacz także: Afgańskie dzieci zatruły się grzybami. Media: Jedno nie żyje. Resort zdrowia dementuje Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej