RAPORT

Pogarda

Para zgubiła psa na wakacjach. Pupil sam odnalazł drogę do domu

Pies przebiegł 380 km (fot. Shutterstock/ Kristyna Mrazkova, zdjęcie ilustracyjne)
Pies przebiegł 380 km (fot. Shutterstock/ Kristyna Mrazkova, zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze

Popularne

Historia francuskiej pary, która na wakacjach zgubiła psa , skończyła się po kilku dniach bezowocnych poszukiwań happy endem. Dwuletni terier sam znalazł drogę do domu i przebiegł 380 kilometrów z Saint-Martin-de-Belleville do Bezouce.

Szkielet dziecka wypadł ze skrytki pod sufitem

Nowi właściciele domu w Tierp w Szwecji nie spodziewali się takiego przebiegu prac remontowych. Podczas prowadzonych na strychu prac ze skrytki w...

zobacz więcej

Terrier Pablo spędzał wakacje w przyczepie kempingowej ze swoimi właścicielami i zgubił się nocą w drodze powrotnej z Włoch, w Alpach Sabaudzkich. Kiedy nie wrócił do przyczepy, właściciele zaczęli go szukać i na kilka dni pozostali na miejscu licząc, że ich pies w końcu się pojawi.

Gdy powoli tracili nadzieję na jego odnalezienie otrzymali zdjęcie od znajomego, który pilnował ich domu w Bezouce. - Rozpoznałam na nim Pabla i nie mogłam w to uwierzyć, to była chwila absolutnego szczęścia – powiedziała stacji radiowej France Bleu jego właścicielka Katarzyna.

Pies, jej zdaniem, na zdjęciu wyglądał nędznie, ale wrócił do domu żywy. Lubiącemu otrzymywać prezenty Pablo właściciele podarowali obrożę z wbudowanym chipem GPS, gdyby mu jeszcze kiedykolwiek przyszło do głowy powtórzyć wakacyjną przygodę.

Czytaj także: Psy i koty ewakuowane samolotem z Kabulu. Pracownicy schroniska zostali

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej