RAPORT

Pogarda

Poseł PO o katolikach: Musimy ich ukarać, upiłować, żeby już nie podnosili głów

Najnowsze

Popularne

Podczas Campusu Polska Przyszłości poseł Platformy Obywatelskiej Sławomir Nitras apelował do młodych wyborców opozycji, aby twardo stawiali granice katolikom w Polsce. Ocenił, że powinna być to kara za działania tej grupy społeczeństwa. Zdaniem polityka, nie można dopuścić do tego, aby katolicy „znów podnieśli głowy”.

Campus Niemcy Przyszłości. Tusk wskrzesza PO za pieniądze Berlina

Donald Tusk i liderzy Platformy Obywatelskiej brylują na Campusie Polska Przyszłości. Nie bez znaczenia jest fakt, że wydarzenie sponsoruje...

zobacz więcej

Campus Polska Przyszłości organizowany jest przez Platformę Obywatelską, a współfinansowany m.in. przez Fundację Konrada Adenauera należąca do niemieckiej partii CDU.

Jednym z pomysłodawców imprezy jest poseł PO Sławomir Nitras.

Zobacz także ->  Wideo z napaści Nitrasa na Kaletę. „Żeby wpier*** się na konferencję, to trzeba umieć”

– Uważam, że za naszego życia dojdzie do tego momentu, że katolicy w Polsce staną się mniejszością – mówił wyrażając nadzieję, że tak się stanie, Sławomir Nitras.

Tomasz Grodzki apeluje o zlikwidowanie w Polsce ok. 870 szpitali

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki pojawił się w sobotę na imprezie PO Campus Polska Przyszłości. Polityk przekonywał, że sposobem na poprawę służby...

zobacz więcej

Polityk Platformy wskazywał, że chodzi mu a realną mniejszość, bo zapewne wyznawców innych religii nie będzie więcej, ale katolicy przestaną stanowić większość społeczeństwa.

– I muszą się z tym nauczyć żyć – ocenił dodając, że powinno się to stać stopniowo, a nie na zasadzie zemsty.

Zobacz także ->  Nitras zaatakował starszego mężczyznę na wiecu w Bydgoszczy

– To uczciwa kara za to, co się stało. Musimy was opiłować z pewnych przywilejów dlatego, że jeśli nie, to znowu podniesiecie głowy – stwierdził.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej