RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Matka z synem walczyli na noże. Ich ciała znaleziono w kałuży krwi

Ona była emerytką, on pracował. Oboje wrócili niedawno z Niemiec (fot. shutterstock/MonikaGruszewicz)
Ona była emerytką, on pracował. Oboje wrócili niedawno z Niemiec (fot. shutterstock/MonikaGruszewicz)

Najnowsze

Popularne

Nawet doświadczeni śledczy rzadko spotykają się z równie wstrząsającymi zbrodniami jak ta, która miała miejsce w weekend w Toruniu. W kałuży krwi znaleziono tam zwłoki 72-letniej kobiety i jej 48-letniego syna. Sprawę bada prokuratura, ale wstępny kierunek śledztwa mówi o zamiarze celowego zabójstwa przez jedną z ofiar i możliwej walki w afekcie. „Na ciele kobiety ujawniono ponad 50 ran ciętych i kłutych” – przekazała prokuratura. Syn kobiety otrzymał tylko dwa ciosy nożem, ale w newralgicznych miejscach.

Dźgnęła nożem narzeczonego. W sądzie znów wyznali sobie miłość

W Sądzie Okręgowym w Kaliszu ruszył proces 42-latki, która zaatakowała swojego narzeczonego nożem. Dramatyczna sytuacja rozegrała się pół roku...

zobacz więcej

Jako pierwszy na miejscu zbrodni pojawił się szwagier 72-letniej Ewy, zmartwiony brakiem kontaktu. Z pomocą wiertarki dostał się do środka i zauważył ciała ofiar w kałuży krwi. Mogły tam leżeć już od kilku dni.

Krwawy dramat w Toruniu


Wstrząsające wyniki sekcji zwłok przekazała prokuratura.

– Na ciele kobiety ujawniono ponad 50 ran ciętych i kłótych. Znajdowały się one w okolicy klatki piersiowej (z przodu i tyłu), karku, przedramieniu i dłoni. Rany w obrębie klatki piersiowej między innymi uszkodziły serce. Doszło do wykrwawienia się i zgonu kobiety – powiedział prokurator Jarosław Kilkowski, naczelnik Wydziału I Śledczego Prokuratury Okręgowej w Toruniu, cytowany przez „Dziennik Zachodni”.

Na ciele 48-letniego Macieja były dwie rany – w okolicy tętnicy udowej, które także doprowadziły do śmiertelnego wykrwawienia.

Sąsiedzi wcześniej nie zauważyli niepokojących sytuacji. Zmarła kobieta była emerytką, jej syn pracował. Oboje niedawno wrócili z Niemiec do rodzinnego miasta.

Śledczy zabezpieczyli nóż, który był prawdopodobnym narzędziem zbrodni. Nie chcą jednak wypowiadać się na temat daty czy przebiegu zdarzeń. Wiadomo, że brane są pod uwagę dwa scenariusze: „zamiaru celowego zabójstwa przez jedną ze zmarłych osób, ale i możliwą walkę w afekcie”, która skończyła się śmiercią obojga.

Zobacz także: Strażak zgwałcił strażaka na imprezie w remizie? „W toalecie ślady krwi” Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej