RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Jest zwiastun trzeciego „Spider-Mana” z Tomem Hollandem [WIDEO]

Fabuła filmu umożliwiła powrót jednego z najlepszych wrogów Spider–Mana (fot. YouTube/Sony Pictures Entertainment)
Fabuła filmu umożliwiła powrót jednego z najlepszych wrogów Spider–Mana (fot. YouTube/Sony Pictures Entertainment)

„Uważaj, czego sobie życzysz, Parker” – ostrzegają głównego bohatera autorzy pierwszego zwiastuna filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu”, który właśnie został opublikowany w internecie. Do roli Człowieka–Pająka w trzecim solowym filmie studia Marvela powróci Tom Holland. Partnerować mu będzie m.in. Benedict Cumberbatch w roli Doktora Strange'a.

Pamiętnik księcia Harrego. Książka może się ukazać w przyszłym roku

Pod koniec 2022 roku do księgarń trafi książka ze wspomnieniami księcia Sussexu. Harry ujawni w niej kulisy opuszczenia przez niego i jego żonę...

zobacz więcej

Fabuła filmu umożliwiła powrót jednego z najlepszych wrogów Spider–Mana z poprzednich filmów o tej komiksowej postaci – Doktora Octopusa (Alfred Molina).

Po tym, jak cały świat poznał personalia Człowieka–Pająka, komiksowy superbohater nie potrafi poradzić sobie z zainteresowaniem jego osobą. Cierpi na tym nie tylko on, ale też jego najbliżsi – m.in. ciotka May (Marisa Tomei) i MJ (Zendaya).

W poszukiwaniu rozwiązania Spider-Man udaje się do Doktora Strange'a. Prosi go, aby rzucił zaklęcie, które sprawi, że cały świat zapomni o tym, że to właśnie on jest Człowiekiem-Pająkiem. Wkrótce pojawiają się niepożądane konsekwencje.

„Spider–Man: Bez drogi do domu” to jednocześnie wprowadzenie do drugiego filmu o przygodach Doktora Strange'a: „Doctor Strange in the Multiverse of Madness”. To właśnie tu pojawi się idea tzw. multiwersum, która odegra ważną rolę w rozwoju całego Kinowego Uniwersum Marvela.

Koncepcja światów równoległych umożliwi połączenie aktualnej serii filmów o Spider-Manie z poprzednimi takimi seriami, które do tej pory w żaden sposób nie były związane z tym cyklem. Role Spider-Mana grali w nich Tobey Maguire i Andrew Garfield.

Spośród złoczyńców z poprzednich serii filmów o Człowieku-Pająku w filmie „Spider-Man: Bez drogi do domu” na pewno pojawi się Doktor Octopus, którego można zobaczyć w pierwszym zwiastunie. Fani mogą też liczyć na obecność Elektro (Jamie Foxx) i Zielonego Goblina (Willem Dafoe).

Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Reżyserem trzeciej części filmu o Spider-Manie jest twórca poprzednich dwóch części cyklu Jon Watts. Swoje role z poprzednich filmów o Człowieku-Pająku i Doktorze Strange'u powtórzą też Jacob Batalon (Ned Leeds), Benedict Wong (Wong) i Jon Favreau (Happy Hogan). Premierę filmu zaplanowano na 17 grudnia.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej