RAPORT

Pogarda

Pieszy dosłownie otarł się o śmierć, kierowca po narkotykach wjechał na chodnik [WIDEO]

Pieszy o milimetry uniknął potrącenia (fot. YT/Stop Cham)
Pieszy o milimetry uniknął potrącenia (fot. YT/Stop Cham)

Najnowsze

Popularne

Pieszy w Rudzie Śląskiej niemal nie zginął pod kołami pędzącego samochodu. Kierowca pojazdu, będący pod wpływem środków odurzających, wjechał na chodnik. Pieszy dosłownie otarł się o śmierć. Mrożące krew w żyłach zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu.

Zanim zaginął, wysłał SMS do ojca. Co stało się z 13-letnim Kacprem?

Zaginął 13-letni Kacper Draguła z Sosnowca. Chłopiec w piątek wyszedł z domu i od tego czasu nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Zawiadomienie o...

zobacz więcej

Dramatyczna sytuacja miała miejsce w ubiegłym tygodniu w Rudzie Śląskiej.

Z relacji świadka wynika, że pędzący skodą 23-latek z Bytomia nie skręcił na łuku drogi, tylko wjechał na chodnik i ścieżkę rowerową.

Refleks uratował mu życie


Idący tamtędy mężczyzna wykazał się dużym refleksem i w ostatniej chwili odskoczył przed pędzącym pojazdem, cudem unikając potrącenia. Skoda stratowała jedynie rabatę i zatrzymała się na budynku.

Nagranie wypadku opublikował kanał „Stop Cham” na YouTube.


Badanie alkomatem wykazało, że 23-letni kierujący był trzeźwy. Pozytywny wynik dały jednak badania na zawartość narkotyków. Kierowanie samochodem w stanie po użyciu narkotyków jest tak samo karane jak jazda w stanie nietrzeźwości. Grozi za to kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: Tragiczny wypadek w Zakopanem. Kierowca wjechał na chodnik i potrącił pieszego [WIDEO] Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej