RAPORT

Pogarda

Zanim zaginął, wysłał SMS do ojca. Co stało się z 13-letnim Kacprem?

Zaginiony 13-letni Kacper Draguła (fot. Shutterstock; policja)
Zaginiony 13-letni Kacper Draguła (fot. Shutterstock; policja)

Najnowsze

Popularne

Zaginął 13-letni Kacper Draguła z Sosnowca. Chłopiec w piątek wyszedł z domu i od tego czasu nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Zawiadomienie o zaginięciu dziecka policja otrzymała dopiero w poniedziałek i tego dnia opublikowała zdjęcia nastolatka i jego rysopis. W poniedziałek po południu zakończyła się akcja poszukiwawcza – poinformowali śląscy funkcjonariusze.

Tragedia w „raju grzybiarzy”. Najpierw przejechała policja, później karawan

Bukowieckie lasy nie tylko w Małopolsce są uważane za raj dla grzybiarzy. Dla jednego z miłośników leśnych poszukiwań weekendowa wyprawa zakończyła...

zobacz więcej

Jak powiedziała rzeczniczka sosnowieckiej komendy podkom. Sonia Kepper, Kacper opuścił miejsce zamieszkania w piątek po południu.

Wiadomość do ojca


– Zaginiony zostawił w miejscu aktualnego pobytu swój telefon komórkowy. W dniu 20.08.2021 roku wysłał wiadomość SMS do ojca, że będzie nocował u kolegi i wróci na dzień następny, jednak tak się nie stało i do chwili obecnej nie nawiązał on żadnego kontaktu z ojcem, jak i nie powrócił – podała policjantka.

Matka zaginionego przebywa obecnie za granicą. Kacper jest zdrowy, nie wymaga opieki lekarskiej i nie przyjmuje żadnych leków. Po zaginięciu był widziany w różnych miejscach na terenie Sosnowca, także już po komunikacie policji o jego poszukiwaniach.

Tragiczny wypadek w Zakopanem. Kierowca wjechał na chodnik i potrącił pieszego [WIDEO]

Do bulwersującego wypadku doszło w sobotę w Zakopanem – informuje serwis Podhale24.pl. Na ul. Broniewskiego w tym mieście ciemne audi z dużą...

zobacz więcej

– Takich informacji pojawia się coraz więcej, ale na razie je weryfikujemy – mówiła podkom. Kepper.

Jak wygląda Kacper Draguła?


Kacper ma 155 cm wzrostu, wygląda na 13-15 lat, jest szczupły, ma jasne włosy z grzywką zaczesaną na bok, niebieskie oczy i lekko odstające uszy. Przed zaginięciem ubrany był czarne spodnie dresowe, bluzę z kapturem w takim samym kolorze, założone miał czarne sportowe buty. Może mieć przy sobie plecak lub saszetkę, legitymację szkolną, portfel. Jak podaje policja, wcześniej nie znikał z domu.

Chłopiec odnaleziony


Przed godz. 17 w poniedziałek śląscy policjanci przekazali, że poszukiwany 13-latek odnalazł się i jest „cały i zdrowy”.

Zobacz także: Horror w czasie grzybobrania. Ciął kurki, a za chwilę walczył o życie

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej