RAPORT

Tusk kontra Tusk

Horror na autostradzie. Po śmierci ojca bracia zdołali się uratować

Policja ustala okoliczności tragedii (fot. Shutterstock/ ALDECA studio)
Policja ustala okoliczności tragedii (fot. Shutterstock/ ALDECA studio)

Mężczyzna został śmiertelnie postrzelony w głowę, kiedy prowadził samochód na autostradzie w amerykańskim Houston. W aucie byli jego dwaj synowie, bezpiecznie sprowadzili auto na drogę serwisową.

Nagła śmierć nastoletniego piłkarza. „Jesteśmy wstrząśnięci”

Nie żyje Kacper Zabrzycki, nastoletni piłkarz Kamiennej Brody. Zmarł nagle w niedzielę. – To był wspaniały człowiek – mówi trener klubu.

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem Samochodem podróżował 29-letni mężczyzna oraz dwaj jego synowie w wieku sześciu i ośmiu lat.

Nagle chłopcy usłyszeli głośny huk, myśleli, że w auto uderzyło kamień. Okazało się jednak, że ich ojciec został śmiertelnie postrzelony w głowę.

Widząc ojca opadającego na kierownicę chłopcy zachowali się przytomnie i sprowadzili bezpiecznie samochód na drogę serwisową.

Tam dostrzegli wychodzącą z restauracji kobietę, która zadzwoniła po policję. Na miejscu policja potwierdziła, że 29-latek zginął od pojedynczego strzału w głowę. Żaden z chłopców nie został ranny.

Policjanci przekazali, że do tej pory nie ustalono, czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy egzekucja. Nie ustalono żadnego motywu ani podejrzanego.

Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej