RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Spot PO pełen wulgaryzmów i języka nienawiści. Kukiz nazwany „k***wą”

Największy hejt został skierowany w stronę Pawła Kukiza (fot. PAP/Paweł Supernak)
Największy hejt został skierowany w stronę Pawła Kukiza (fot. PAP/Paweł Supernak)

Pełen wulgaryzmów spot umieściła w internecie Platforma Obywatelska. Jak dowiadujemy się z wpisu na Twitterze, największa opozycyjna partia postanowiła poprosić Polki i Polaków o komentarz do wczorajszych wydarzeń w Sejmie.

Atak na biuro poselskie w Lublinie. Sprawca podpisał się: „je*** PiS”

zobacz więcej

Największy hejt został skierowany w stronę Pawła Kukiza. W środę w Sejmie czterej posłowie Kukiz'15 najpierw zagłosowali za odroczeniem obrad Sejmu, a potem gdy odbyła się reasumpcja tego głosowania trzech z nich, w tym Kukiz, opowiedziało się przeciwko odroczeniu, co wywołało falę krytycznych komentarzy polityków opozycji.

Kukiz powiedział, że w pierwszym głosowaniu nad odroczeniem obrad jego koło popełniło błąd. – To była pomyłka. Jarosław Sachajko, który prowadził u nas to głosowanie, popełnił błąd – stwierdził Kukiz i dodał, że Sachajko był przekonany, że głosowanie dotyczy innej sprawy.

Bohaterowie spotu PO mają jednak inne zdanie na temat postawy Kukiza. Z pełnego wulgaryzmów spotu dowiadujemy, że postawa muzyka to „sku***wo”, a on sam jest „k***wą”, którą do zmiany decyzji ws. głosowania ustawy medialnej przekonały pieniądze.Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej