RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Tokio 2020: Obolała Polka odpadła w repasażu

Polka była o 10 sekund od walki o brąz... (fot. Getty)
Polka była o 10 sekund od walki o brąz... (fot. Getty)

Najnowsze

Popularne

Występująca z kontuzją Roksana Zasina przegrała z reprezentantką Kamerunu Joseph Emilienne Essombe Tiako w repasażu i odpadła z olimpijskiej rywalizacji zapaśniczek w kategorii 53 kg.

Tokio 2020: Polska czwórka kajakowa w półfinale

Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka i Helena Wiśniewska wygrały przedbieg i awansowały do półfinału rywalizacji kajakarek K4 na 500 m w...

zobacz więcej

32-letnia Polka jeszcze 10 sekund przed końcem pojedynku prowadziła 4:2, ale wtedy pozwoliła się rywalce sprowadzić do parteru. Ta wyrównała na 4:4 i wygrała dzięki temu, że to ona ostatnia przeprowadziła akcję techniczną.

Rywalizację w Tokio Zasina rozpoczęła w czwartek od wygranej z Tatianą Achmetową z Kazachstanu 3:2, a później przegrała przed czasem z Mayu Mukaidą. Japonka dotarła do finału i tym samym otworzyła Zasinie możliwość walki w repasażu, w którym zwycięstwo pozwoliłoby jej stoczyć pojedynek o brązowy medal.

W walce z reprezentantką gospodarzy brązowa medalistka mistrzostw świata 2017 r. doznała kontuzji. Ból pojawił się w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, ale w wiosce olimpijskiej zapaśniczka otrzymała leki i w piątek wyszła na matę.

Zmagania w wadze 65 kg w stylu wolnym rozpoczął również Magomedmurad Gadżijew. Reprezentant Polski pokonał Greka Georgiosa Pilidisa, ale w ćwierćfinale poprzeczka powędruje zdecydowanie wyżej, a jego rywalem będzie Gadżimurad Raszidow, rosyjski mistrz świata z 2019 r.

Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej