RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Pijany Niemiec zabił młotkiem swego psa. Na wakacjach w Chorwacji

51-latek został aresztowany w Rijece (zdjęcie ilustracyjne; fot. Shutterstock/successo images)
51-latek został aresztowany w Rijece (zdjęcie ilustracyjne; fot. Shutterstock/successo images)

Na chorwackim wybrzeżu zatrzymano niemieckiego turystę za zabicie młotkiem swojego psa – poinformowała we wtorek lokalna policja. Oskarżony w momencie czynu był pod wpływem alkoholu i w posiadaniu kilku gram ketaminy – narkotyku, substancji psychotropowej.

Pijany Niemiec próbował w Polsce zdać egzamin na prawo jazdy

Nietrzeźwy kandydat na kierowcę wpadł w Szczecinie. 42-latek z Niemiec zamiast odzyskać prawko stracił je na kolejne trzy lata. – Co miesiąc...

zobacz więcej

51-letni turysta z Niemiec został zatrzymany w nadmorskiej Rijece na północy kraju.

„Zabił swojego psa uderzeniem młotka w głowę na podwórku jednego z budynków” – poinformowały służby w komunikacie. Oskarżony w momencie czynu był pod wpływem alkoholu i w posiadaniu kilku gramów ketaminy – narkotyku, substancji psychotropowej.

Podczas zatrzymania na komisariacie, mężczyzna był agresywny i wyrządził szkody. Według rzecznika policji, zatrzymanego osadzono w areszcie tymczasowym.

Mężczyźnie postawiono zarzuty „zabójstwa i maltretowania zwierzęcia” oraz „zniszczenia cudzego mienia”. Za przestępstwo w Chorwacji grozi mu rok więzienia.

Niemcy są zwykle najliczniejszymi turystami w Chorwacji. Według ministerstwa turystyki Chorwacji, od początku roku do lipca turyści z Niemiec wykupili 6,8 mln noclegów.

Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej