RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Senator PO o tym, „co się kłębi w umysłach” wyborców PiS. W komentarzach hejt

Senator Adam Szejnfeld (fot. PAP/Mateusz Marek)
Senator Adam Szejnfeld (fot. PAP/Mateusz Marek)

Senator Platformy Obywatelskiej skomentował wyniki nowego sondażu poparcia dla partii politycznych. „Co kłębi się i kotłuje w umysłach 34%?... I proszę nie mówić, że „500+”, bo już nie to” – napisał. Pod jego komentarzem wylała się fala hejtu wobec zwolenników PiS.

Duża zmiana poparcia dla KO i Hołowni. Nowy sondaż do Sejmu

Gdyby wybory do Sejmu odbywały się w niedzielę, zdecydowanie wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość – wynika z sondażu United Surveys dla Wirtualnej...

zobacz więcej

Wirtualna Polska opublikowała wyniki najnowszego sondażu poparcia partii politycznych. Z nowego badania wynika, że zdecydowanie na pozycji lidera utrzymuje się PiS (34,2 proc.).

Na drugim miejscu jest KO (27,6 proc.), podium zamyka Polska 2050 Szymona Hołowni (10 proc.).

Wyniki sondażu skomentował na Twitterze Platformy Obywatelskiej Adam Szejnfeld. „Co kłębi się i kotłuje w umysłach 34%?... I proszę nie mówić, że „500+”, bo już nie to” – napisał parlamentarzysta.

Pod wpisem Szejnfelda wylała się fala hejtu i pogardy wobec zwolenników Prawa i Sprawiedliwości. „Nikogo nie obrażając: niski poziom wykształcenia i logicznego łączenia faktów, zestaw kanałów dostępnych na tv naziemnej...” – pisze jeden z internautów.

Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej