RAPORT:

#FabrykahejtuPO

Uprawiała seks w samochodzie ze starszym mężczyzną. 15-latka zmarła

Nastolatka nie cierpiała na żadne poważne choroby (fot. Shutterstock; Facebook)
Nastolatka nie cierpiała na żadne poważne choroby (fot. Shutterstock; Facebook)

15-letnia dziewczyna zmarła po tym, jak straciła przytomność podczas uprawiania seksu w samochodzie ze starszym mężczyzną. Nastolatkę przewieziono do szpitala, lecz lekarze nie zdołali uratować jej życia.

W kwadrans skazano go za seks z 14-latką. Miał być wtedy w szkole

19-latek został skazany przez sąd za seks z 14-letnią dziewczyną na dwa lata bezwzględnego więzienia. Proces trwał zaledwie kwadrans, mimo tego, że...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w São Paulo. 15-letnia Gabrielly Dickson umówiła się na spotkanie z 26-letnim mężczyzną. Para uprawiała seks; podczas stosunku, który odbywał się w samochodzie, nastolatka straciła przytomność.

26-latek zawiadomił służby ratunkowe i policję. Dziewczynę przewieziono do szpitala, tam zmarła następnego dnia nad ranem. Lekarze poinformowali, że do jej śmierci doszło wskutek ataku serca. Dickson nie cierpiała wcześniej na żadne poważne choroby.

Wstępne badanie lekarskie nie wykazało oznak napaści seksualnej. 26-latek, z którym uprawiała seks, nie został oskarżony o jakiekolwiek przestępstwo. W Brazylii seks można uprawiać legalnie od 14. roku życia.

Media podają, że rodzina dziewczynki nie była świadoma jej związku ze starszym mężczyzną.

Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej