RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zderzenie ciężarówki, busa i osobówki. Nie żyją dwie osoby

Droga Krajowa 12 między Piaskami a Chełmem jest zablokowana w obu kierunkach (fot. PAP/Roman Zawistowski, zdjęcie ilustracyjne)
Droga Krajowa 12 między Piaskami a Chełmem jest zablokowana w obu kierunkach (fot. PAP/Roman Zawistowski, zdjęcie ilustracyjne)

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu miejscowości Bezek Kolonia zderzyły się trzy pojazdy: ciężarówka, bus i auto osobowe. Droga jest całkowicie zablokowana.

Wypożyczył ferrari i zaraz je rozbił

Kierowca wypożyczonego ferrari o wartości 250 tys. euro stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo w miejscowości Eemnes w Holandii. Auto...

zobacz więcej

– Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu. Nie żyje kierowca samochodu osobowego i pasażerka busa. Dziewięć osób z obrażeniami przetransportowano do szpitali – powiedziała Angelika Głąb-Kunysz z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Ciężarówka wyprzedzała


Do wypadku doszło około godz. 8 w pobliżu miejscowości Bezek Kolonia, na drodze krajowej nr 12 między Piaskami a Chełmem.

– Wstępnie ustalono, że do wypadku doszło w trakcie manewru wyprzedzania przez samochód ciężarowy, który poruszał się w kierunku Lublina – dodała Kunysz-Głąb.

Dk 12 między Piaskami a Chełmem jest zablokowana w obu kierunkach. Pojazdy kierowane są przez trasę W-812 Chełm-Rejowiec i W-839 Marynin-Rejowiec.

Zobacz także: Kierowca autobusu przejechał nastolatkę. Są zarzuty Twoje INFO - kontakt z TVP INFO
Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej