RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Scenarzysta atakuje Zofię Klepacką i przywołuje jej wpis sprzed dwóch lat

Zofia Klepacka i Andrzej Saramonowicz (fot. PAP/Piotr Nowak, StrefaGwiazd/Stach Leszczyński)
Zofia Klepacka i Andrzej Saramonowicz (fot. PAP/Piotr Nowak, StrefaGwiazd/Stach Leszczyński)

Trwa hejt wymierzony w Zofię Klepacką. W litanię mowy nienawiści wpisuje się teraz Andrzej Saramonowicz. W krótkim wpisie w mediach społecznościowych scenarzysta zestawił uczestniczkę igrzysk olimpijskich w Tokio z Jarosławem Kaczyńskim, o. Tadeuszem Rydzykiem czy braćmi Karnowskimi, wszystkim złorzecząc.

Klepacka sprzedała swój medal, by pomóc Polce z Ukrainy [WIDEO]

Piękny gest Zofii Noceti-Klepackiej. Polska windsurferka sprzedała swój medal, by pomóc chorej na Parkinsona Polce z Ukrainy. Wzruszające nagranie...

zobacz więcej

„Klepackiej tak kibicuje w sporcie, jak Kaczyńskiemu w polityce, Karnowskim w dziennikarstwie, czy Rydzykowi w kolekcjonowaniu wdowich groszy. Niech sczezną w odbycie niepamięci” – napisał na Facebooku Saramonowicz, a do zamieszczonego zdjęcia uczestniczki igrzysk w Tokio dorzucił wpis Klepackiej… sprzed dwóch lat.

„Nie ma zgody na to, abyście dobierali się do Naszych Dzieci!!! Nie ma zgody na zamieszczanie Polski Walczącej na tęczowym tle!!! To hańba!!!” – napisała, komentując jeden z wpisów Kampanii Przeciw Homofobii.Na okazję do kibicowania Klepackiej Saramonowicz będzie musiał trochę poczekać. Polka zakończyła wczesnym rankiem udział w igrzyskach w Tokio. W ostatnim wyścigu w klasie RS:X zajęła piąte miejsce, a ostatecznie została sklasyfikowana na dziewiątej pozycji.

Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej