RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Raport o koronawirusie. Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dane

Koronawirus. Ile nowych zakażeń COVID-19? (fot. Krzysztof Zatycki/NurPhoto via Getty Images)
Koronawirus. Ile nowych zakażeń COVID-19? (fot. Krzysztof Zatycki/NurPhoto via Getty Images)

Koronawirus w Polsce. W sobotę 31 lipca Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 153 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarła jedna osoba, a z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami również jeden pacjent.

Arcybiskup trafił do szpitala. Stan poważny. Prośba o modlitwę

„W czwartek 29 lipca 2021 roku ksiądz arcybiskup Henryk Hoser SAC znalazł się ponownie w szpitalu” – przekazał w sieci biskup warszawsko-praski...

zobacz więcej

KORONAWIRUS – RAPORT

Do tej pory największą dzienną liczbę zachorowań potwierdzono w raporcie resortu zdrowia z 1 kwietnia: 35 251. Najwięcej zgonów – w raporcie z 8 kwietnia – 954.

Koronawirus w Polsce 31.07.2021: ile zakażeń i zgonów?


Nowe potwierdzone przypadki zakażeń koronawirusem dotyczą województw: małopolskiego (22), śląskiego (19), mazowieckiego (18), dolnośląskiego (13), łódzkiego (13), lubelskiego (9), warmińsko-mazurskiego (8), zachodniopomorskiego (8), kujawsko-pomorskiego (7),podkarpackiego (7), podlaskiego (5), świętokrzyskiego (4), wielkopolskiego (4), opolskiego (3), pomorskiego (3), lubuskiego (2).

8 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną. Z powodu COVID-19 zmarła jedna osoba.

Ministerstwo podkreśliło, że w związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów.

Obecnie na kwarantannie przebywają 79 794 osoby. Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej