RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Milejów. Makabryczna śmierć 8-latka, przejechała go ciotka

Milejów. Chłopiec zginął na miejscu (fot. Artur Widak/NurPhoto via Getty Images)
Milejów. Chłopiec zginął na miejscu (fot. Artur Widak/NurPhoto via Getty Images)

Tragedia w miejscowości Milejów koło Piotrkowa w województwie łódzkim. W czasie rodzinnego spotkania ciotka miała przejechać leżącego za pojazdem ośmiolatka.

Rewolucja w polskim prawie. „Radykalne zaostrzenie kar”

Piraci drogowi wciąż są zmorą na polskich drogach, stąd zmiany w prawie i zaostrzenia kar. Premier Mateusz Morawiecki ocenił, że właśnie zrobiono...

zobacz więcej

Wypadek miał miejsce na podwórzu gospodarstwa. Według ustaleń funkcjonariuszy, chłopiec przyjechał z rodzicami i rodzeństwem w odwiedziny do rodziny.

8-latek chciał wyciągnąć spod samochodu kota. Chłopiec położył się za pojazdem. W tym samym momencie jego ciotka miała ruszyć autem. Wiele wskazuje na to, że był to splot nieszczęśliwych wydarzeń, bo kobieta akurat wyprowadzała auto z garażu.

Zobacz także ->  „Może przeoczyłem”. Poseł wypunktował dziennikarkę TVN

– Rodzice chłopca oraz wykonująca manewr samochodem 43-letnia kobieta zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu. Wszystkie przebadane osoby były trzeźwe – podkreśla Magdalena Czołnowska-Musioł, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie cytowana przez piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl.

Wskutek odniesionych obrażeń 8-latek zginął na miejscu.

Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Zgłoszenie w sprawie potrącenia dziecka wpłynęło na policję w sobotę 24 lipca koło południa. To tamtego dnia miało dojść do tragedii, jednak dopiero teraz informacja o zdarzeniu dotarła do mediów.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej