RAPORT:

#FabrykahejtuPO

Poseł KO nie potrafił znaleźć na portalu tvp.info tekstów o szczepieniach. To łatwe, ale pomagamy

Paweł Poncyliusz w programie „Minęła 20” zaatakował portal tvp.info. – Przed dzisiejszą wizytą w studiu, wszedłem tam na chwilę i nie znalazłem żadnego tekstu, który zachęcałby do szczepień – powiedział poseł PO. To nieprawda. Tylko dziś opublikowaliśmy siedem tekstów związanych z COVID-19 i szczepieniami.

Ponad 91 procent lekarzy zaszczepionych przeciwko COVID-19

Ministerstwo Zdrowia podało liczbę medyków – z wyszczególnieniem ich konkretnych zawodów, którzy do 26 lipca przyjęli I i II dawkę szczepienia na...

zobacz więcej

Polityk opozycji najwidoczniej niezbyt uważnie przyjrzał się zamieszczanym przez nas artykułom.

Od godz. 19.30 czyli w czasie największego zainteresowania publikowanymi przez nas treściami, najbardziej eksponowanym tekstem na portalu jest „Misja TVP Info w czasie pandemii. Dr Sutkowski: Wiele stacji poszło w państwa ślady”.

– Spełniacie, państwo, misję; informujecie rzetelnie; zapraszacie różnych gości, różnych ekspertów w zakresie pandemii – przyznał w TVP Info prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych.

Wraz z wybuchem pandemii koronawirusa uruchomiliśmy specjalny serwis: KORONAWIRUS – RAPORT.

Tylko dziś opublikowaliśmy siedem tekstów związanym z COVID-19 i problematyką szczepień. Pisaliśmy o tym m.in. w kontekście planowania wakacji.

Informowaliśmy także o zmianach, które planuje na uczelniach wyższych wprowadzić Ministerstwo Edukacji i Nauki.

„Wiceminister Włodzimierz Bernacki podkreślił, że zarówno resort jak i rektorzy uczelni w rozmowach ze studentami apelują o zaszczepienie się” – napisaliśmy w czwartkowe popołudnie.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej