RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Wypełniła kupon i zapomniała o sprawie. „Kilka tygodni nosiłam w portfelu 33 miliony”

Mieszkanka Bawarii przez ponad miesiąc nie zdawała sobie sprawy z wygranej (fot. arch.PAP/DPA)
Mieszkanka Bawarii przez ponad miesiąc nie zdawała sobie sprawy z wygranej (fot. arch.PAP/DPA)

Mieszkanka Bawarii, która wygrała w Lotto około 33 milionów euro nosiła kupon w torebce przez prawie sześć tygodni, zanim odkryła wygraną. – Myśl o tym, że przez kilka tygodni beztrosko nosiłam w portfelu prawie 33 miliony euro, wciąż przyprawia mnie o zawrót głowy – stwierdziła.

Wyniki Lotto w środę 28 lipca 2021. Poznaj wygrane liczby [WIDEO]

Jakie liczby okazały się szczęśliwe w najnowszym losowaniu Lotto? Podajemy wyniki losowania Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Kaskada,...

zobacz więcej

Kobieta zapomniała o kuponie i sprawdziła go dopiero, kiedy zdecydowała się zagrać w loterię ponownie kilka tygodni później.

Jak ogłosił w środę Lotto Bayern 45-latka była jedyną osobą w całym kraju, która w losowaniu 9 czerwca wytypowała sześć poprawnych liczb: 1, 7, 17, 22, 41 i 49 oraz super liczbę 3 - pisze dziennik „Bild”.

Kobieta zainwestowała tylko 2,40 euro w grę i wybrała szczęśliwe numery „swobodnie, z przeczucia”.

Nagroda w wysokości dokładnie 32 842 219 euro jest drugą najwyższą sumą, jaką kiedykolwiek wygrano w grze „6z49” w Bawarii, ogłosił Lotto Bayern. Najwyższa wypłacona do tej pory wygrana wyniosła 33,3 mln euro.

Niedawno firma loteryjna z Poczdamu długo szukała szczęśliwca, który zainwestował tylko 25 euro i wygrał 48 milionów euro. W końcu w ubiegłym tygodniu, po medialnych apelach o zgłoszenie się po wygraną, po odbiór nagrody przyszła kobieta z Brandenburgii.

Matka dwójki dzieci nadała swój kupon 16 czerwca. Skreśliła te same numery co zawsze od dwóch lat. – Za pierwszym razem, gdy grałam w Eurojackpot, spontanicznie wybrałam te numery i obstawiałam je w kółko. (...) nie są to żadne specjalne szczęśliwe liczby – mówi zwyciężczyni gazecie „Bild”.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej