RAPORT

Imigranci na granicy z Białorusią

Po narkotykach szarpał się z policją. Jest decyzja oko.press ws. ich dziennikarza

Radosław G. ma zastosowany dozór. Usłyszał zarzuty (fot. Twitter.com)
Radosław G. ma zastosowany dozór. Usłyszał zarzuty (fot. Twitter.com)

„Informujemy, że z dniem 31 lipca 2021 roku rozwiązujemy – za porozumieniem stron – umowę o pracę z Radosławem” – poinformowała redakcja oko.press. Portal tvp.info ujawnił ostatnio, że dziennikarz nie tylko próbował po pijanemu prowadzić samochód i usłyszał zarzuty, ale jak potwierdziły badania, we krwi miał narkotyki.

Nowe fakty ws. Radosława G. z Oko.press. Mężczyzna usłyszał zarzuty

Pijany dziennikarz oko.press próbował prowadzić samochód, a gdy policjanci mu to uniemożliwili, miał ich zaatakować. Trafił do pomieszczenia dla...

zobacz więcej

W sobotę nad ranem na warszawskim Żoliborzu doszło do incydentu z pracownikiem oko.press Radosławem G. Mężczyzna, który przyznał funkcjonariuszom, że jest po alkoholu, chwilę później wsiadł za kierownicę samochodu i próbował odjechać.

Gdy mundurowi mu przeszkodzili, zaatakował ich. G. miał wyzywać policjantów, używając słów wulgarnych i wymachując rękami, krzycząc „ty ch**u jeb**y” i grożąc „zaj***e was ty ku**o jeb**a”. Gdy policjanci próbowali zbadać go alkomatem, pluł i odmawiał badania. Pytany o swoje dane osobowe podawał fałszywe.

Zobacz także ->  Sprawa Radosława G. Badania krwi potwierdzają obecność narkotyków

Portal tvp.info dotarł ostatnio do informacji o tym, że mężczyzna trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych w jednym z komisariatów i został wypuszczony dopiero po postawieniu zarzutów. Dotyczą one znieważenia policjanta oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.

„Ciekawą strategię przyjął Tusk i jego media”. Ostry spór ws. Putina

Donald Tusk i lewicowo–liberalne media sugerują bliskie relacje PiS i Kremla. – Nie mają na to żadnego dowodu. Ani jednego – odpowiada w rozmowie z...

zobacz więcej

Jak udało nam się ustalić, prokurator zastosował już wobec dziennikarza oko.press dozór – dwa razy w tygodniu.

Z kolei badania potwierdziły obecność narkotyków we krwi mężczyzny.

Zobacz także ->  Kolejne ustalenia ws. Radosława G. Dlaczego od razu nie zbadano mu krwi?

Teraz głos w sprawie zabrała redakcja oko.press. W specjalnie wydanym oświadczeniu napisano: „Informujemy, że z dniem 31 lipa 2021 rozwiązujemy – za porozumieniem stron – umowę o pracę z Radosławem G. Dziękujemy Radkowi za rok wspólnej pracy. Ubolewamy nad tym, że kończy się w takich okolicznościach”.

Podkreślono przy tym, że „Radosław G. nie próbował prowadzić samochodu pod wpływem alkoholu”.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej