RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Bez ubrania i butów błąkała się po mieście. Pobiegła za motylkiem

Dziecko jest już bezpieczne (fot. Policja)
Dziecko jest już bezpieczne (fot. Policja)

Policjanci z Rawy Mazowieckiej odnaleźli trzyletnią dziewczynkę, która wymknęła się spod opieki babci. Szła z psem ulicą. Była bez ubrania i butów – podała rzeczniczka rawskiej policji mł.asp. Agata Krawczyk.

Usiadła na kolanach pijanego mężczyzny. Miała niecne zamiary

Pijany mężczyzna, który spał na przystanku tramwajowym w Krakowie został okradziony przez bezczelną złodziejkę. Kobieta usiadła mu na kolanach i...

zobacz więcej

O zniknięciu dziewczynki – jak zaznaczyła rzeczniczka – policję zawiadomiła zdenerwowana babcia, która opiekowała się trzylatką.

– Dyżurny natychmiast podniósł alarm w całej jednostce. Wszystkie patrole policji zostały skierowane do poszukiwań. W tym czasie jedna z kobiet jadących ulicą Skierniewicką zauważyła idącą chodnikiem małą dziewczynkę z psem – relacjonowała Krawczyk.

– Kobieta, nie widząc żadnego opiekuna, zatrzymała się, aby pomóc maluchowi. Dziecko było bez ubrania i butów. Zaledwie po chwili dotarł do nich także patrol. Trzylatka na widok policjantki rzuciła się jej na szyję – podkreśliła. – Z uśmiechem na twarzy, cała i zdrowa dziewczynka została odwieziona do babci – opisywała.

Policjanci – jak przekazała rzeczniczka – ustalili, że dziecko wymknęło się z podwórka, gdy babcia na chwilę weszła do domu. – Dziewczynka powiedziała mundurowym, że pobiegła za motylkiem i chciała iść do dzieci na plac zabaw – poinformowała Krawczyk.

Zobacz także: Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej