RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Usiadła na kolanach pijanego mężczyzny. Miała niecne zamiary

Całą sytuację obserwował operator miejskiego monitoringu (fot. Straż Miejska Kraków)
Całą sytuację obserwował operator miejskiego monitoringu (fot. Straż Miejska Kraków)

Pijany mężczyzna, który spał na przystanku tramwajowym w Krakowie został okradziony przez bezczelną złodziejkę. Kobieta usiadła mu na kolanach i okradła go z pieniędzy i telefonu. Całą sytuację obserwował operator miejskiego monitoringu.

Dramat podczas nagrywania filmu. Nie żyje 23-letnia influencerka

Dramat podczas nagrywania filmiku na media społecznościowe. 23-letnia influencerka będąc w kabinie dźwigu z niewiadomych przyczyn spadła z...

zobacz więcej

„Ok. 22.50 operator monitoringu dostrzegł leżącego na ławce mężczyznę. Po chwili podeszła do niego kobieta, włożyła mu do kieszeni telefon (znajdujący się na chodniku), a następnie pomogła mu usiąść” – informuje Straż Miejska.

Jak dodali funkcjonariusze, nieoczekiwany zwrot wydarzeń nastąpił później. „Kobieta usiadła mu na kolanach, kładąc jego rękę na swoim udzie, a następnie upewniwszy się, że jej partner jest w pobliżu, włożyła komórkę do swojego biustonosza. Na koniec zwinnym ruchem wyciągnęła mu z kieszeni portfel i zabrała znajdującą się w nim gotówkę”.

Reakcja strażników była równie szybka. Ponieważ całą sytuację obserwował operator monitoringu, kilka minut później kobieta i jej partner zostali ujęci i przekazani w ręce policjantów.

Zobacz także: Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej