RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Alarm w siedzibie TVN. Przerwano program

TVN Grupa Discovery nie wydała jeszcze żadnego komunikatu (fot. Jaap Arriens/NurPhoto via Getty Images, zdjęcie ilustracyjne)
TVN Grupa Discovery nie wydała jeszcze żadnego komunikatu (fot. Jaap Arriens/NurPhoto via Getty Images, zdjęcie ilustracyjne)

W siedzibie telewizji TVN w Warszawie ogłoszono w poniedziałek wieczorem alarm pożarowy. Przerwano emisję „Szkła kontaktowego”.

Zwłoki kobiety przed siedzibą Polsatu. „Metr od wejścia”

We wtorek w godzinach wieczornych przed siedzibą telewizji Polsat w Warszawie znaleziono zwłoki kobiety. Według relacji mediów, znajdowały się...

zobacz więcej

O sprawie informują Wirtualne Media. Alarm pożarowy włączył się około godziny 22:40 w siedzibie TVN przy ulicy Wiertniczej.

Sygnał słychać było w studiu „Szkła kontaktowego”. Początkowo komunikat został przerwany, chwilę później nadano kolejny. Prowadzący program musieli opuścić studio, widzom ukazały się reklamy.

Po przerwie reklamowej do programu nie wrócono, widzowie mogli oglądać zmagania sportowców na igrzyskach w Tokio.

Serwis podaje, że w TVN24 nie wyemitowano również magazynu „Dzień po dniu” zaczynającego się zwykle o godz. 23. Zamiast tego odtworzono powtórkę „Faktów po Faktach”.

Według Wirtualnych Mediów po włączeniu się alarmu wszystkie osoby musiały opuścić siedzibę stacji. TVN Grupa Discovery nie przekazała informacji w tej sprawie.

Zobacz także: Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej