RAPORT

Tusk kontra Tusk

Ks. Oko: Niemcy zabraniają ratować kleryków przed homoklikami, jak zabraniali ratować Żydów

– Niemcy mnie wsadzają do więzienia. Mój dziadek i babcia ratowali Żydów, ryzykowali życiem, pomimo że Niemcy zabraniali ratować Żydów. Podobnie jestem zdecydowany, pomimo że Niemcy mi tego zabraniają, ratować kleryków przed homoklikami – powiedział ks. prof. Dariusz Oko, którego bez procesu skazano w Niemczech za domniemane „podżeganie do nienawiści”. Ksiądz napisał artykuł, w którym przekonuje o istnieniu wewnątrzkościelnej grupy przestępczej połączonej homoseksualnymi praktykami, działającej na szkodę nieletnich oraz wykorzystującej zależnych od niej kleryków.

Niemcy. Ks. prof. Oko skazany za artykuł o wewnątrzkościelnej grupie przestępczej

Ks. prof. Dariusz Oko został skazany przez niemiecki sąd na karę grzywny w wysokości 4800 euro za rzekome „podżeganie do nienawiści”. W...

zobacz więcej

– Oni nie mogą ścierpieć, że mówi się o grzechach homoseksualistów. Jakby homoseksualiści byli istotami boskimi, nie podlegającymi krytyce, jak wcześniej komuniści czy Stalin: nie można było krytykować, bo kula w łeb. Teraz podobnie jest na Zachodzie. Jeżeli się krytykuje kryminalne zbrodnie, to jest się samemu sądzonym – mówił ks. prof. Dariusz Oko w programie „Minęła 20”. Ksiądz tłumaczy to obecnością w Niemczech ruchu gender, do którego „dogmatów należy nietykalność homoseksualistów”.

Niemiecki sąd skazał duchownego, a także niemieckiego sędziwego, 90-letniego kapłana, ks. prof. Johannesa Stöhra, redaktora naczelnego pisma „Thelogisches”, w którym ks. prof. Oko opublikował fragment swojego opracowania, za domniemane „podżeganie do nienawiści”.

„Zadarłem z mafią, muszę spodziewać się kar”


– To naukowy artykuł opracowany na podstawie olbrzymiej wiedzy, która do mnie napływa z całego świata, od zwykłych ludzi, od policji, od tajnych służb. Znane fakty dotyczące homoseksualistów w sutannach i habitach zbieram w całość, mówię o strukturze, o systemie, że ta „lawendowa mafia” pełni podobną rolę jak mafia na Sycylii – przekonywał teolog.

– Jeżeli się zadarło z mafią, to trzeba się spodziewać odpowiedzi, kar, ale ja to będę robił, bo muszę bronić Kościoła – przekonywał. Twierdził, że musi „bronić chłopców, kleryków, młodych duchownych” ponieważ ma „wiele informacji, jak oni są zagrożeni, molestowani, nawet gwałceni przez członków »lawendowej mafii«”.

Zobacz także: Pobierz aplikację mobilną i oglądaj TVP INFO na żywo

– Niemcy mnie wsadzają do więzienia? Mój dziadek i babcia ratowali Żydów, ryzykowali życiem, pomimo że Niemcy zabraniali ratować Żydów. Dziadek o mało co nie został zabity przez Niemców, kiedy wpadł w kocioł w rodzinie żydowskiej, żeby przyjść po fałszywe dokumenty dla innych Żydów. Podobnie jestem zdecydowany, pomimo że Niemcy mi tego zabraniają, ratować kleryków przed homoklikami – powiedział. Duchowny przekonywał, że na obronę przed – jak powiedział – zbrodniami lawendowej mafii zasługują nie tylko bezpośrednie ofiary, ale i Kościół jako taki. – Bo tego typu szajki zamieniają to co mamy najświętsze, Kościół, z przedsionka Nieba w przedsionek piekła, w Sodomę i Gomorę. I tego mi się zabrania. To jest łamanie wolności naukowej, religijnej – ocenił.

Skazani bez procesu


Ks. prof. Dariusz Oko i ks. prof. Johannes Stöhr zostali w błyskawicznym – jak zwraca uwagę Katolicka Agencja Informacyjna – tempie, bez procesu skazani wyrokiem nakazowym na grzywnę w wysokości 4 800 euro z zamianą na 120 dni więzienia po donosie ks. Wolfganga Rothe, znanego z promocji ruchu LGBT. Obaj odwołali się od tego orzeczenia.

Zdaniem wiceministra sprawiedliwości RP niemiecki sąd „pokazał, że wyżej ceni oprawców niż ofiary”. Przeczytaj też: Polskie dzieci celem niemieckich pedofilów. Przerażające informacje w raporcie z Berlina

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej