RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Dramat podczas nagrywania filmu. Nie żyje 23-letnia influencerka

23-latka spadła z dźwigu (fot. YouTube)
23-latka spadła z dźwigu (fot. YouTube)

Dramat podczas nagrywania filmiku na media społecznościowe. 23-letnia influencerka będąc w kabinie dźwigu z niewiadomych przyczyn spadła z wysokości 50 metrów. Niestety upadek okazał się być dla niej śmiertelny.

Motorówka w ogniu. Trzy osoby poszkodowane [WIDEO]

Trzy osoby zostały poszkodowane na skutek pożaru motorówki, do którego doszło w niedzielę na jeziorze Jeziorak w Iławie (woj. warmińsko-mazurskie)...

zobacz więcej

Xiao Qiumei była influencerką, której konto w mediach społecznościowych obserwowało aż 100 tysięcy osób. 23-latka, która była operatorką dźwigu często publikowała filmy opowiadające o swojej pracy.

Młoda kobieta chciała nagrać ostatnio filmik z kabiny dźwigu. Podczas transmisji wypadła z kabiny. Według świadków 23-latka upadła na ziemię z telefonem w dłoni.

Kamera w telefonie była cały czas włączona i zarejestrowała całe tragiczne zdarzenie. Na filmie widać, jak obraz w pewnym moemncie się rozmywa, a w tle słychać krzyki.

Rodzina tragicznie zmarłej 23-latki zastanawia się, jak mogło dojść do tego wypadku. Jak podkreślili, kobieta zawsze zachowywała się jak profesjonalistka.Czytaj także: Dramat w parku rozrywki. Runęła karuzela, na której huśtały się dzieci

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej